Стефані Вайс – мецо-сопрано (Німеччина-США)

Загальна інформація

Меццо-сопрано Стефані Вайс здобула освіту  в Консерваторії Нової Англії, також завершила  Університет Тафтса (біологія та драматургія), Університет Міссурі-Канзас-Сіті та Маннес-коледж музики. Вайс стала регіональним фіналістом у регіоні Midwest Region of the Metropolitan Opera National Council Auditions.

У 2014 році пані Вайс приєдналася до факультету Невадського університету Лас-Вегас, як доцент по вокалу. На додачу до викладання, в сезоні 2014/2015 вона виконувала ролі Маріанни Лейтметзерін в Дер-Росенкавайлере в Opernhaus Dortmund, Грімгерде в Уілльорі в опері Лейпцігу, концерт Малера (Symphony 4 і Lieder eines fahrenden Gesellen) з Львівською філармонією та Сантуцца в Кавалерії Рустикана з Сінкададами Потсдамом. Вона також повернулася в оперу Лас-Вегаса, як Сузукі в Мадам Баттерфляй, де в минулому сезоні співала як Берта в Ір Барбієр ді Севілья.

У сезоні 2015/2016 року вона виконувала чарівницю в Дідо та Енеасі з оперним ансамблем Міддлбері і виступила у Deutsche Oper Berlin, як Цвейт Дієрерин, а також – у творі Штрауса “Die ægyptische Helena”.

Поділитись