Адріан Боднар – скрипка

Загальна інформація

З шести років навчався гри на скрипці у ЛССМШІ ім. С.Крушельницької. У 1999 році закінчив Вищий державний музичний інститут ім. М.Лисенка, того ж року продовжив навчання в аспірантурі Львівської музичної академії. Вчився під керівництвом таких відомих педагогів як Ю. Гольда, О. Онищенко, Г. Павлій.

У своїй концертній діяльності особливу увагу приділяє камерному музикуванню. В його репертуарі твори різних епох та стилів, у тому числі українських композиторів. Має записи у фондах Національного радіо та телебачення, також здійснив записи для польського радіо. Індивідуальні риси скрипаля забезпечують цікавий, і завжди переконливий творчий результат як при виконанні давньої музики, так і творів сучасних композиторів.

Має досвід співпраці з багатьма оркестрами як в Україні, так і за кордоном. Часто грає в якості запрошеного концертмейстера камерних та симфонічних оркестрів. Учасник численних міжнародних фестивалів: «Віртуози», «Контрасти», «Київ Музик Фест», «Варшавська Осінь», та ін. Виступав як соліст, ансамблевий та оркестровий музикант, у більш як п’ятдесяти країнах світу.

Поділитись