Ана де ла Вега – флейта (Австралія)

Загальна інформація

Вона виступала в якості соліста у багатьох найпрестижніших концертних залах світу, включаючи Wigmore Hall, Cadogan Hall і Kings Place London, Tonhalle Dusseldorf, Берлінську філармонію, Концертхаус Берлін, Лайшзалле Гамбург та Opera Bastille  Париж і, таким чином, була  визнана аудиторією по всьому світу від Нью-Йорка до Берліна, Сіднея до Києва, Лондона до Бейрута.

Її прем’єра концерту Флейти Й. Мислівчека з англійським камерним оркестром транслювалася прямо на телеканалі BBC Radio 3,  перемогла вибір критиків в лондонському TimeOut і отримала вражаючі відгуки в журналах BBC, Magazine Gig і Daily Telegraph. Виявивши численні втрачені твори для флейти, які вона почала розвивати, Ана де ла Вега швидко стає одним із найцікавіших  музикантів сьогодення.

Народилася в Австралії  у  британсько аргентинській сім’ї, Ана є спадкоємцем великої французької школи флейти. Після закінчення з відзнакою університету, вона стала останнім студентом знаменитого великого французького педагога Раймона Гуіо в Парижі. Ана була прийнята в Паризьку консерваторію Supérieur де Париж, де вона навчалася за її прем’єр-мініму при Катерині Кантін, а у віці 23 років зайняла посаду головної флейти в оркестрі Sinfonica do Norte у Португалії. З тих пір вона займє посади головної флейти з філармонією EPK Europe у Баден-Вюртемберзі в Німеччині та філармонії в Гаттізі.

Ана – засновник і  арт керівник  London International Players динамічний лондонський ансамбль, який об’єднує кращих музикантів свого покоління. На крилах її динамізму вони виступали у великих залах Європи, створюючи заголовки у Великобританії та за кордоном з їх вибухонебезпечними та сліпучими виступами (World Of Classical Music, Wigmore Hall огляду).

Ана відтворила концерти Моцарта та концерт “Мисливець” з англійським камерним оркестром, який буде випущено на престижному  бренді  Pentatone в червні 2018 року.

 

 

Поділитись