Андрій Ткачук – фагот

Загальна інформація
 Андрій Ткачук, закінчив Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І. Стравінського по класу фагота у викладача Г. К.  Тарана.
У 2002 році розпочав навчання у Львівській національній академії ім. М. В. Лисенка у класі В. Г. Старка. З 2007 по 2010 р. аспірант ЛНМА ім. М.В.Лисенка у класі професора В. Б. Цайтца.
У 2008 році був запрошений солістом-фаготистом Молодіжного симфонічного оркестру “ІNSO – Львів”. Лауреат всеукраїнського конкурсу ім. В. Старченка (м. Рівне). Лауреат всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів (м. Львів).
З 2011 року до сьогодні концертмейстер групи фаготів Академічного симфонічного оркестру львівської національної філармонії. В цьому ж році художній керівник квартету фаготів «Fagotissimo».  У 2012 р. викладач Львівської спеціалізованої школи-інтернат ім. Соломії Крушельницької. 2016 р. викладач Першої Літньої Міжнародної Академії Скрипки та Камерної Музики Дори Шварцберг. У 2019 запрошений викладач Молодіжного симфонічного оркестру України (YSOU).
З 2020 року перший фагот ( регулятор групи) Національного театру опери і балету ім. Соломії  Крушельницької.
Особливу увагу у своїй концертній діяльності фаготист приділяє співпраці з різноманітними камерними та симфонічними колективами.

Поділитись