Арі Еван — віолончель (США)

Загальна інформація

Віолончеліст Арі Еван, який народився та виріс у Нью-Йорку, наразі є постійним артистом музичної капели королеви Єлизавети під керівництвом Гарі Гоффмана. Раніше він був стипендіатом Ensemble Connect у Карнегі-Холлі — престижній дворічній резиденції, яка поєднує першокласні можливості для виступів із залученням громади та підприємницькими проєктами. До Ensemble Connect він навчався з Тімоті Едді в Джульярдській школі, де здобув ступінь магістра у 2017 році.

Універсальний камерний музикант, Арі виступав з багатьма відомими музикантами світу. Нещодавно Арі завершив 3-місячний літній тур двома континентами в якості запрошеного віолончеліста з відзначеним нагородами струнним квартетом Rolston. Основні моменти літа включали 7-концертний марафон за 3 дні в Musikdorf Ernen, а також співпрацю з Педя Музієвичем, Дасолом Кімом, Бенджаміном Хохманом і Кінаном Азмехом. Протягом першого року роботи в Chapelle Арі записав потокове виконання секстету Брамса з Гері Хоффманом і записав перші три фортепіанні тріо Сезара Франка з Френком Брейлі для майбутнього CD-альбому Chapel, присвяченого 250-річчю Франка. Інші відомі колаборації в камерній музиці включають виступи з Шумелем Ашкенасі, Коліном Карром, Міріам Фрід, Син-Юн Хуанг, Ані Кавафян, Іцхаком Перлманом, Робертом Макдональдом, колишніми учасниками Клівлендського квартету, Артеміс-квартету та основними членами Берлінської філармонії. Серед його виступів на фестивалях Ravinia, Krzyzowa Music, Bay Chamber Festival, Music Mountain, IMS Prussia Cove, Perlman Music Programme Chamber Music Workshop, Olympic Music Festival, Four Seasons Festival ECU, Kneisel Hall і Sarasota Music Festival тощо.

Явний прихильник нової музики та міждисциплінарної співпраці, Арі входить до складу Ensemble for the Romantic Century (ERC) на Бродвеї — театральної компанії, яка прагне створювати шоу, що поєднують акторську гру, камерну музику, спів і танець. Як члена цієї театральної компанії, рецензенти вітали Арі як «віолончеліста, чия радість від музики наповнює театральний простір і залучає нас також». Він часто виконує музику живих композиторів, а також працював з Еса-Пекка Салоненом, Августою Рід Томас, Джоном Зорном, Кінаном Азмехом, Джорджем Льюїсом, Тьєррі Ескеєм над їхніми власними композиціями.

Захоплений громадською діяльністю та викладанням, Арі є засновником і художнім керівником Forest Hills Chamber Music Series, який прагне популяризувати єврейську музику та донести класичну музику до спільноти, де він виріс. Він також викладав камерну музику в Джульярдському преколеджі та обіймав посаду викладача віолончелі в музичній школі Opus 118 протягом 2017-18 навчального року. У 2017 році Арі був одним із керівників тижневого музичного семінару в Школі Північної Англії в Дубаї завдяки партнерству з програмою Juilliard’s Global Ventures. У складі Ensemble Connect він дав понад 80 інтерактивних виступів у будинках для інвалідів, в’язницях, будинках літніх людей, школах і центрах для дітей з обмеженими можливостями — він палко вірить у здатність музики об’єднувати людей із різних спільнот і походження.

Залюблений мандрівник, музичні заняття Арі привели його до Австрії, Бельгії, Канади, Чехії, Англії, Франції, Німеччини, Японії, Мексики, Польщі, Португалії, Швейцарії, ОАЕ та по всій території США. Він сподівається побачити більше світу через музику в найближчому майбутньому!

З вересня 2020 року він є в резиденції артиста музичної капели королеви Єлизавети під керівництвом Гері Хоффмана.

Поділитись