Чарльз Кастраново – тенор (США)

Загальна інформація

Визнаний одним із найкращих ліричних тенорів свого покоління, Кастраново співав у провідних оперних театрах світу, в тім числі Королівському оперному театрі Ковент-Гарден, Віденській державній опері, Берлінській державній опері, Паризькій опері, Баварській державній оперу в Мюнхені, брюссельському театрі Ла Монне та багатьох інших, а також виступав на фестивалях у Зальцбурзі й Екс-ан-Провансі. Його репертуар охоплює провідні тенорові партії опер Моцарта «Дон Жуан», «Так чинять усі» і «Чарівна флейта», а також партії Едгара в «Лючії ді Ламмермур», Неморіно в «Любовному напої» та Альфредо в «Травіаті». За останні сезони Кастраново отримав широке визнання за виконання головних партій у «Фаусті», Ромео в «Ромео і Джульєтті», Герцога в «Ріґолетто», Рудольфа в «Богемі» і Тома Рейкуелла у «Пригодах гульвіси». Він виступив в головній ролі в опері Даніеля Катана «Листоноша» разом із Пласідо Домінго під час світової прем’єри опери в Лос-Анджелесі, Парижі та Сантьяго. Пізніше Кастроново виступив у Метрополітен-опера у ролі дона Оттавіо в опері «Дон Жуан». Він співав партію Дженнаро в «Лукреції Борджіа» у Баварській державній опері в Мюнхені та в Королівському театрі Ла Монне, та виступав у «Травіаті» у Берлінській державній опері.

Кастраново виступить у Королівському оперному театрі Ковент-Гарден у двох постановках в поточному сезоні: у партії Таміно в «Чарівній флейті» та вперше у ролі Руджеро в «Ластівці» разом із Анджелою Георгіу. Серед майбутніх виступів – вперше у партії де Ґріє в «Манон Леско» у Тулузі, у партії Фауста разом з Анною Нетребко в Баден-Бадені та новій постановці «Марії Стюарт» у Королівському оперному театрі Ковент-Гарден разом із Джойс Ді Донато. Він з’явиться в декількох виставах у Мюнхені (серед них «Чарівна флейта», «Любовний напій», «Богема»), в Німецькій опері Берліна у новій постановці «Ластівки», та в партіях Ленського в «Євгеній Онєгін» і Неморіно в «Любовному напої» у Відні та Ліричній опері Чикаго. Кастроново також вперше виступить у Великому оперному театрі Лісеу в Барселоні у ролі Альфредо, а також в подальших планах – виконання партії Рудольфа у постановках Метрополітен-опери.

Чарльз Кастроново народився у Нью-Йорку й виріс у Каліфорнії, де почав професійну кар’єру в оперному театрі Лос-Анджелеса. Потім його запросили взяти участь у програмі Ліндермана для розвитку молодих артистів у Метрополітен-опері, а восени 1999 року він дебютував там у ролі Беппо в опері «Паяци».

Співак записав багато рідкісних французьких опер Массне, Гуно та Лало, а також альбом із групою музикантів, де виконують найулюбленіші неаполітанські пісні під назвою «Dolce Napoli» (Roven Records). Незабаром співак також випустить альбом з іспанським репертуаром з класичною гітаристкою Ліат Коен (Warner Music).

Серед останніх дебютів Чарльза Кастроново – партія Дона Хосе в новій постановці Німецької опери Берліна та в Тулузькому театрі Капітолій. Серед майбутніх виступів – дебюти в ролях Дона Карлоса в оригінальній французькій версії шедевру Верді та головна роль в опері Оффенбаха «Казки Гофмана».

Поділитись