Даніель Мітніцький – віолончель

Загальна інформація

 

Віолончеліст Даніель Мітніцький народився в 1987 р. в Тель-Авіве. Сьогодні він виступає в різних країнах світу у складі різноманітних ансамблів. В 2015 р. Даніель став учасником квартету «Aviv Quartet» і з того часу він виступає з концертами по всій Європі, Північній та Південній Америці, в Ізраїлі, в найвідоміших концертних залах, бере участь у фестивалях та резиденціях. Серед останніх проектів за його участю запис Струнного тріо D. 581 та Струнного квінтету D. 956 Ф. Шуберта у співпраці з віолончелістом Амітом Пеледом, який приєднався до «Aviv Quartet», а також презентація повного циклу струнного квартету Л. ван Бетховена впродовж концертного сезону (в партнерстві з агенцією «Agence Crescendo» та радіостанцією «RTS/Espace 2»).

З самого початку своєї музичної кар’єри Даніель отримав підтримку в рамках програми «David Goldman Outstanding Young Musicians Program» від Єрусалимського музичного центру та Американсько-ізраїльського культурного фонду. З того моменту він неодноразово ставав володарем інших премій та стипендій, включаючи «Нагороду віолончелістам ім. Рахель та Дова Готтесман» (Rachel and Dov Gottesman Cello Prize) на конкурсі «Авів», стипендію ім. Дан Бен-Бассата (Dan Ben-Bassat Scholarship), перші премії на концертах Школи музики Бухманна-Мети та конкурсах камерної музики. Даніель також отримав підтримку від Міжнародної музичної академії ім. Ієгуді Менухіна, навчаючись під керівництвом Пабло де Наверана та Максима Венгерова і виступаючи у складі ансамблю «Солісти Міжнародної музичної академії ім. Ієгуді Менухіна».

Даніель виступав в таких концертних залах, як «Victoria Hall» (Женева, Швейцарія), «Tonhalle» (Цюріх, Швейцарія), «De Doelen» (Роттердам), «Tivoli Vredenburg» (Утрехт, Нідерланди), «Muziekgebouw aan ‘t IJ» (Амстердам, Нідерланди), «Jordan Hall» (Бостон, США), «Sala São Paulo» (Сан-Паулу, Бразилія), Тель-Авівський музей образотворчих мистецтв та Єрусалимський театр (Ізраїль). Даніель здійснював записи для ізраїльського радіо «Kol HaMusica», яке неодноразово транслювало його виступи. Він брав участь в найбільшому в світі віолончельному фестивалі «Cello Biennale Amsterdam», Музичній програмі Перлмана, майстер-класах для скрипкових інструментів «Кешет Ейлон», Музичному фестивалі Аспена, Музичному фестивалі ім. Ієгуді Менухіна в м. Гштаад, фестивалі Centre d’Arts Orford (Квебек, Канада). Він співпрацював з такими музикантами, як Максим Венгеров, Іцхак Перлман, учасники Струнного квартету Джульярда та струнного квартету «Talich Quartet», струнне тріо «Jacques Thibaud». Головним музичним наставником Даніеля є Зві Харелл, під керівництвом якого він навчався впродовж 17 років.

Сьогодні Даніель живе в Лозанні (Швейцарія) і є учасником Лозанського камерного оркестру.

Освіта Даніеля Мітніцького: Школа музики Бухманна-Мети при Тель-Авівському Університеті (ступінь бакалавра з особливою відзнакою, 2012 р.), Консерваторія Нової Англії (2014 – ступінь магістра; Президентська стипендія ім. Едварда Гайда Кокса); Міжнародна музична академія ім. Ієгуді Менухіна.

Поділитись