Данило Іванишин – віолончель

Загальна інформація

Данило Іванишин, 2005 року народження.

В 2022 році закінчив навчання у Львівському державному музичному ліцею імені Соломії Крушельницької.

Концертмейстер групи віолончелей камерного оркестру ліцею, в складі якого був учасником багатьох музичних проєктів в Україні, також в Польщі.

В складі струнного ансамблю здобув першу премію на V-му Всеукраїнському фестиваль-конкурсі струнно-смичкових ансамблів та оркестрів “Зіграємо разом: Захід України”.

В складі міжнародного молодіжного симфонічного оркестру – учасник IV Мистецького проєкту «Європейські музичні зустрічі у Львові».

Як соліст – учасник IV міжнародного музичного фестивалю «В гостях у Гоголя».

Як соліст запрошений до св`яткуваня 75-річчя ХССМШ, міжнародного музичного фестивалю «Школа – мій рідний дім». Сольний концерт-проєкт – «В гостях у президента».

Переможець багатьох Всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсів: – Березень 2019р., Обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах, присвячений світлій пам’яті Олександри Пилипівни Деркач, І місце; – Квітень 2020 р., І міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART», І премія; – Травень 2020 р., Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Веселкова мрія 2020», Гран-Прі; – Червень 2020 р., Міжнародний музичний конкурс «Ямаха запрошує», І премія; – Липень 2020 р., Міжнародний багатожанровий фестиваль «Зоряний час», І премія. 

На сьогодні, повернушись з Праги, де покращував свою майстерність в Празькій консерваторії, навчається на ІІ курсі у Львівській національній музичній академії ім. Миколи Лисенка в класі доцента кафедри оркестрових інструментів Тараса Менцинського.

Поділитись