Девід Тобін – скрипка

Загальна інформація

Девід Тобін (випускник Кельнської вищої школи музики і танцю, викладач Міхаель Вайман) швидко здобуває репутацію однієї зі зростаючих зірок Ірландії в класичній музиці. Він дебютував як соліст з оркестром, коли йому виповнилося лише 10 років. На 11-ліття скрипаль вже виступав у залі Національного концертного холу.

Він дав численні концерти в залі John Field Room, у Національному концертному холі, квитки на які були повністю розпродані. Також Девід Тобін виступав на різноманітних фестивалях та локаціях по всій Ірландії. Він також найуспішніший виконавець на струнних інструментах, який брав участь у the Feis Ceoil, провідних національних змаганнях Ірландії.

Скрипаль здобув репутацію на міжнародному рівні, а також виступив з the Sinfonieorchester Aachen в 2014 році, після того, як виступав у якості соліста в Австрії, Бельгії, Угорщині, Італії, Іспанії та Швейцарії, а також виборов відзнаки на міжнародних змаганнях в Естонії та Румунії. У 2016 році Девід став лауреатом (володар спеціального призу) II Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси у Львові.

Він наполегливо стверджує, що класична музика повинна бути представлена широкій ааааудиторії, і прагне досягти цього в найближчі роки.

Поділитись