Нюрнберзький Концертний хор Співочого об‘єднання вчителів

Загальна інформація

Концертний хор Співочого об‘єднання вчителів м.Нюрнберг був організований у 1878 році і є найстарішим з нині діючих хорів міста. 2018 року він відзначив свій 140-річний ювілей. Цей хор є також одним з трьох найбільших хорових колективів міста. Щорічно разом з Нюрнберзьким симфонічним оркестром «Nürnberger Symphonikern» Концертний хор LGV Nürnberg дає три великі концерти, два з яких відбуваються у найпрестижнішому концертному залі Нюрнберга Meistersingerhalle, а один – з літургійним твором – у церкві Святого Людвіка.
Хор є відкритим до мистецького різноманіття та всього нового. Однією з найдавніших традицій є проведення окремих концертів під батутою гостьових диригентів. Таким чином творчий колектив мав можливість познайомитися з багатьма знаменитими диригентами, як, наприклад, Міхаель Ховштеттер (Штутгарт), Ґерд Мюллер-Лоренц (Ганновер), Срболюб Дініч (Берн), Детлеф Клемм (Берлін), Антоні Гермус (Дессау), Томас Кальб (Гейдельберг), Як ван Штефен (Нюрнберг), Марта-Марія Каноніка (Гайденгайм) і багатьма іншими. На заключному річному концерті 2018 року хор виступив під орудою нового головного диригента Nürnberger Symphonikern Кагхуна Вонґа, для якого цей концерт став першим виступом з хоровим колективом у Нюрнберзі.
Концертний хор LGV Nürnberg є також єдиним хором міста, що має при собі молодіжний сектор, який, крім спільних виступів з основним складом хору, здійснює власні з проекти з «Nürnberger Symphonikern», а також співпрацює з Нюрнберзькою державною оперою.
У репертуарі Концертного хору LGV Nürnberg є не тільки всі найвизначніші шедеври хорової літератури – ораторії, меси, кантати, страсті найвидатніших композиторів-класиків, але й маловідомі твори, яким колектив дає друге життя. Виконує хор також і музику сучасних композиторів та охоче береться за прем‘єрні виконання нових творів.
Концертний хор Нюрнберга часто гастролює Німеччиною та закордоном. Серед країн, які відвідав хор є Швейцарія, Італія, Франція, Чехія, Греція і Північний Крит.

www.konzertchor-lgv.de

Поділитись