Елан Сікрофф – фортепіано

Загальна інформація

Елан Сікрофф спеціалізується на музиці Томаса де Гартмана з 1970-х років. Вперше він дізнався про композитора в школі в Англії, присвяченій практичним вченням філософа Георгія Івановича Гурджієва. Там його познайомили із сакральною і народною музикою Сходу, яку Гурджієв та де Гартман транскрибували для фортепіано у своїй незвичній співпраці.

Впродовж 1975-1979 рр. працював із Ольгою де Гартман, дружиною композитора, яка й познайомила його з академічною музикою де Гартмана. Вона надала йому численні можливості для виконання фортепіанних та камерних творів композитора.

З 2006 року Елан Сікрофф є художнім керівником та піаністом Проєкту Томаса де Гартмана (Thomas de Hartmann Project), метою якого є популяризація музики композитора. У 2011-16 рр. працював в Нідерландах над реалізацією звукозапису композицій митця, результатом якого стали 5 компакт-дисків музики для фортепіано соло, голосу та камерного ансамблю. Видані вони у квітні 2021 року музичним лейблом Nimbus Alliance Records (Велика Британія).

Сьогодні Елан Сікрофф популяризує музику де Гартмана за допомогою сольних та камерних музичних речиталів, а також лекцій та семінарів у консерваторіях та університетах. Окрім того, він займається редагуванням та підготовкою критичного видання нотних записів де Гартмана. Видання буде презентовано у видавництві Nimbus Records на початку цієї осені. Перший випуск включатиме збірку творів для фортепіано соло, голосу та камерного ансамблю.

 

Поділитись