etc.duo - Львівська національна філармонія

etc.duo

Загальна інформація

Дует засновано в січні 2023 року. Ініціаторкою стала флейтистка – Наталія Кожушко-Максимів, яка і запропонувала програму до першого концерту. Спільною точкою дотику стала українська сучасна музика, яку etc.duo виконує на кожному своєму концерті. Etc.duo – це, часто, про музику яку рідко виконують, про те «інше», що завжди залишається за лаштунками.

Кожушко-Максимів Наталія – флейтистка-солістка, а також артистка оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика та Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Навчалася у ЛНМА ім. М. Лисенка, де після завершення магістратури проходила асистентуру-стажування. Також навчалася у Консерваторії міста Тромсьо у Норвегії, де вивчала, зокрема, гру на бароковій флейті траверсо. У час навчання брала участь у міжнародному проєкті «I, Culture Orchestra».

Співпрацювала із молодіжним симфонічним оркестром INSO-Lviv, київським ансамблем нової музики «Ухо», ансамблем Nostri Temporis. Учасниця ансамблю нової музики Pro et Contra, одна із засновниць відкритого музичного проєкту Sound Object.

Як солістка неодноразово виступала з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, камерним оркестром «Віртуози Львова», оркестром хорової капели «Трембіта».

Постійно презентує сольні програми, основним акцентом яких є музика бароко та музика 20 століття, а також нова музика. У 2022 році спільно з лейблом Golka Records випустила альбом сучасної музики для флейти соло із творами Віктора Камінського та Лесі Дичко.

Лауреатка премії ім. Л. Ревуцького у 2023 році.

Кіт Роксолана – піаністка, організаторка подій та музичних ініціатив. Окрім професійної діяльності, часто волонтерила на альтернативних музичних та літературних фестивалях. Засновниця музичної спільноти «Плятформа 1\5», а також авторка статей для музичного медіа «The Claquers». 

Ступінь бакалавра отримала в ЛНМА ім.М.Лисенка, а магістра здобуває в Музичній Академії ім. Г. і К. Бацевичів у м.Лодзь (Польща). Проходила навчання в “Майстерні практиків культури” (Український Католицький Університет, 2021р.) та удосконалювала вміння на: XV Міжнародному піаністичному форумі «Bieszczady bez granic» в м.Сянок (Польща, 2020р.) та на Майстер-класах старовинної музики “Mid Europe Early Music Festival” в м.Кельце (Польща, 2022р.) Роксолана Кіт перемогла у спеціальному проєкті до 20-річчя Фонду Гнатишина “Україна – спадщина, дух і майбутнє” (Канада, 2022р.).

Для піаністки важливою творчою складовою є виконання музики українських композиторів. Починаючи зі старовинної музики, яка займає важливе місце для розуміння начала музичної мови, до сучасних творів, що написані студентами та професорами різних музичних академій України. Не гребує класичними зразками європейської музики та тяжіє до авангардної музики 20-21 століть. Камерний спосіб висловлювання цікавий для Роксолани своєю сутністю співтворення. Для неї важливим фактором у творчості є відкритість, синергія думок та емоцій.

Поділитись