Євген Герзанич — саунддизайнер – відеохудожник

Загальна інформація

Директор з інформаційних технологій оркестру «Еклектик Саунд оркестра», консультант з технічних питань музичної діяльності Київського та Харківського планетарію.

З відзнакою закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю «Комп’ютерні науки».

Окрему увагу приділяє популяризації органному мистецтву в Україні. Зокрема, вдосконалив програмний додаток «GrandOrgue» – симулятор органної консолі, що використовує інструменти бібліотеки wxWidgets, який дозволяє масштабувати невеликі цифрові органи в великі симфонічні інструменти. Також створює візуальний відеоряд у форматі FullDome для циклу концертів в Київському та Харківському планетаріях (органні шоу «Interstellar», «Теорія Великого Баха», «Stalker», музичне шоу «Pianospace» та інші).

 

Брав участь як відеохудожник у проєктах за підтримки УКФ:

  • «Фолк билиця в царині Джазу» (інноваційний культурний проєкт міжнародного рівня, що презентує здобутки українського фольклору та джазової школи України)
  • «Код Косенка» (сучасні оркестрові версії «11 етюдів у формі старовинних танців», блискучого українського композитора Віктора Косенка). Версія була презентована в онлайн-трансляції концерту 28.12.2020 року на сайті проєкту kosenko.in.ua
  • «Українка 1.5.0» – сучасний документально-художній твір у відеоформаті, який популяризую національне оперно-симфонічне мистецтво, нову школу українського балету, а також висвітлює творчий шлях видатної мисткині – Лесі Українки.

Поділитись