Георг Кугі – диригент (Австрія)

Загальна інформація

Перший запрошений диригент Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів»

Народився у м. Філлах. З відзнакою закінчив консерваторію у м. Клягенфурт по класу поперечна флейта.

Згодом навчався у Музичному університеті Відня, де у 1987 році здобув ступінь Магістра мистецтв (Mag.art.).

Свою диригентську кар’єру Георг Кугі розпочав у 1985 році, працюючи музичним керівником театру «Бреттергаус» у Відні, Молодіжного музичного театру Австрії, а також будучи гостьовим диригентом Віденської камерної опери. Постановка опер для Жойнессе Відень та підготовка музичних творів з хором і оркестром для Віденської державної опери і Тheater an der Wien також належить до його досягнень.

Георг Кугі регулярно гастролює з відомими оркестрами по всій Європі, а також у Мексиці, Канаді та Кореї та бере участь у відомих заходах і фестивалях, напр. Жойнессе музікале у Відні (Jeunesse Musicale Wien), Музік актуель в Нижній Австрії (musik aktuell NÖ), Весняний фестиваль у Будапешті (Budapester Frühlingsfestival), Весняний фестиваль у Братіславі (Bratislava Frühlingsfestival), Музичний фест Схід-Захід у м. Кремс (Ost-West Musikfest Krems), Музичний фестиваль землі Шле́звіг-Гольште́йн (Schleswig-Holstein Musik Festival), Сервантес ен Тодас партес у Мексико (Cervantes En Todas Partes Mexiko), Кукі інтернаціональ опера компані в Сеулі (Kookje International Opera Company Seoul).

Георг Кугі довгі роки керував Міжнародною Дунайською філармонією, співзасновником якої він є, у якій працюють музиканти з різних країн дунайського регіону. Він був керівником словенського оркестру Жойнессе, а з 2013 року – перший гостьовий диригент INSO-Львів. Разом з тим він диригує K&K Philharmoniker та K&K Chores на запрошення DACAPO Австрія.

Як камерний музикант і член ансамблю VIENNA FLAUTISTS Георг Кугі побував у різних кутках світу, записав декілька дисків.

З 1994 року працює професором з теорії музики, хору та оркестру в Музичній гімназії у Відні.

Поділитись