HG FunkTronic (Південна Корея)

Загальна інформація

Жанр: K-Jazz – яскраве поєднання джазу, електронної музики і хіп-хопу.

Склад:               

Хонг Гі Кім (ударні)

Браян Шин (труба, звукові ефекти)

Хюнпіл Шин (саксофон)

Бюнгхул Ан (бас)

Хаянг Кім (клавіші, вокодер)

Хуенго Кім  DJ Hunter.

Свій власний стиль джазу група створила у 2015 році, коли представила світу альбом з красномовною назвою «READY FOR CHANGE».

Альбом було номіновано як один з найкращих джазових альбомів у Кореї, а головну композицію «Way up east» разом з музикантами HG FunkTronic записав відомий корейський репер «A-Tlas».

Одразу після виходу альбому група з вибуховим успіхом виступила у театрі «Veloso». Відтоді HG FunkTronic – одна з найпопулярніших джазових груп Південної Кореї.

Їхній щільний графік розписаний наперед, а за плечима – виступи на найпрестижніших фестивалях країн Північної Азії, включаючи Гонконгський міжнародний джазовий фестиваль, Daegu International Jazz Festival (Південна Корея), Музичний фестиваль Beishan в Чжухаї (Китай), Міжнародний джазовий фестиваль Джарасум (Південна Корея), Джазовий фестиваль в Баодині (Китай), JAZZKOREA FESTIVAL (Німеччина) та багато інших.

Критики й фани називають творчість HG FunkTronic «джазом майбутнього».

Харизматичні й готові до креативних експериментів, музиканти HG FunkTronic вражають майстерною грою, запальними ритмами і своєю шаленою енергетикою.

Лідер колективу – знаменитий корейський барабанщик Хонг Гі Кім.

Він народився у Сеулі (Південна Корея) у 1980 році. Грати і створювати перші музичні перформанси навчився у церкві. По закінченні консерваторії, граючи госпел, джаз та фанк, працював з багатьма колективами й оркестрами джазової і поп-сцени, у теле- і радіошоу та над створенням музики для кіно. Після військової служби, де, до речі, також грав у біг-бенді, військовому оркестрі та влаштовував барабанні перформанси, переїхав до Амстердама і з 2004 року навчався в Амстердамській консерваторії, де отримав ступінь бакалавра.

У 2008 році у Державному університеті Нью-Йорка S.U.N.Y Purchaes College coservatory of music навчався у чудового педагога й барабанщика Джона Рілі.

У 2009 році закінчив магістратуру в ArtEZ School of Music у Нідерландах.

Ще під час навчання Хонг Гі Кім грав та гастролював з музикантами з Англії, Нідерландів, Греції, Німеччини, Іспанії, Австрії й США.

Як результат – як лідер записав свій перший компакт-диск «Hong Gie Kim & The European Connection», який у 2009 році випустив один з найбільших голландських лейблів «Maxanter Records».

Зараз Хонг Гі Кім працює на факультеті Soong-Sil Conservatory of Music, у Мистецькому коледжі Сеула, Dong-Deok University, Університеті Сео-Кеонга та Університеті Бек-Сік у якості професора.

Як запрошений музикант, продовжує співпрацю і записи спільних CD з багатьма музикантами, зокрема, з Нідерландів і Бразилії.

Його нагороди: Korea Music Award за «Найкращий кроссовер і джазовий альбом» – «Point of Contact» та номінація «Кращий джазовий барабанщик Кореї» джазового журналу «Jazz People».

Грав на фестивалях: Malaysia Penang Island Jazz Festival, North Sea Jazz Festival, Seoul Jazz Festival, Jarasum Int’l Jazz Festival, Jea-Cheon Int’l Music Movie Festival, Dae-Gu Int’l Jazz Festival, Chilpo Int’l Jazz Festival, Seoul Art Center Jazz Festa, Golmok Jazz Festa, Bukchon Music Festival та багатьох інших.

Відео

https://youtu.be/V8Y0HfT2Nmo

https://youtu.be/cz1u2YjCpEE

https://youtu.be/BCJMftwKZf4

https://youtu.be/fJ0us3AXKec

https://youtu.be/vVyUSbTpYK4

Поділитись