Єва Куліковська — фортепіано

Загальна інформація

Єва Куліковська народилася в м. Житомир. З 2015 року навчається у Львівській національній музичній академії в класі професора, Народного артиста України Йожефа Ерміня. Зараз є творчою аспіранткою академії під його керівництвом.

Піаністка є лауреаткою всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед яких конкурс ім. Євгена Станковича м. Київ (1 премія), конкурс ім. Святослава Ріхтера м. Житомир (3 премія), конкурс ім. Олега Криштальського м. Львів (1 премія), конкурс «Мистецтво 21 століття» м. Київ (гран-прі в номінації «камерний ансамбль»), дипломант конкурсу «Malopolska 2022» та конкурсу «Кracamera» (м. Краків) в номінаціях «камерний ансамбль», учасник майстер-курсу в Музичній Академії в м. Оксенхаузен (Німеччина), а також учасник фестивалю ім. Падеревського у м. Варшава (2023).

У репертуарі піаністки твори композиторів-романтиків, таких як Фридерик Шопен, Роберт Шуман, Йоганнес Брамс та композиторів ХХ століття: Моріса Равеля, Олів’є Мессіана, Віктора Косенка, Бориса Лятошинського, Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Валентина Бібіка та інших.

 

 

 

 

 

Поділитись