Єва Рабчевська — скрипка

Загальна інформація

Народилася у Львові у 1996 році. Навчалась у Львівській спеціалізованій музичній школі імені Соломії Крушельницької та у Київській спеціалізованій музичній школі імені Миколи Лисенка. Згодом продовжила своє навчання у консерваторії Братислави.

До 2021 року Єва була студенткою Queen Sofia College of Music в Мадриді, клас професора Захара Брона. З 2022 року вона навчається в Hochschule für Musik Hanns Eisler у Берліні у професорки Антьє Вайтхаас (Antje Weithaas).

Зараз скрипалька є учасницею Karajan-Akademie у Берліні, а також з серпня 2023 року вона стане музиканткою основного складу легендарного оркестру Berliner Philharmoniker.

У 2019 році Єва Рабчевська стала лауреаткою престижного конкурсу Queen Elisabeth Competition (Бельгія). Скрипалька здобула Першу премію на Karol Lipinski and Henryk Wieniawski International Competition for Young Violinists  (2015, Польща), Другу премію на International Jascha Heifetz Competition for Violinists (2021, Литва), а також отримала Першу премію і можливість концертувати з інструментом Giovanni Batista Guadagnini 1746 на Stuttgart International Violin Competition (2021, Німеччина).

Як солістка виступала з багатьма оркестрами – зокрема, із симфонічним оркестром Словацького радіо, оркестром Національної філармонії України та з Бельгійським національним оркестром.

Поділитись