Ігор Келлер – скрипка (Франція – Швейцарія)

Загальна інформація

Учень Аделіни Опреан (м.Базель), Шандора Вега (Моцартеум, м.Зальцбург) та Альберто Лисого (Міжнародна музична академія ім. Ієгуді Менухіна).

Його формування як музиканта відбувалось також під керівництвом Вальтера Левіна, Хатто Бейерла, Зігмунда Нісселя, Ієгуді Менухіна та Джозефа Сільверстайна.

В 1994 році він заснував тріо «Ligeti String Trio», яке здобуло перемогу в декількох конкурсах, серед яких, зокрема, Міжнародний конкурс камерної музики в м. Осака (Японія).

Як соліст Ігор Келлер виступав з такими оркестрами, як Страсбурзький філармонійний оркестр, Філармонійний оркестр Радіо Франції, Базельський симфонічний оркестр, Вюртемберзький камерний оркестр, а також камерний оркестр «Camerata Academica Salzburg».

Як учасник відомого «Amar Quartet» з 2006 року, Ігор Келлер виступав в найвідоміших концертних залах Європи, серед яких Вігмор-хол в Лондоні, Фестиваль класичної музики в Люцерні, Тонгалє в Цюріху, Музичний фестиваль ім. Ієгуді Менухіна в Гштааді, Фестиваль камерної музики в Локенхаузі, тощо.

Він також має багатий досвід оркестрової гри як запрошений концертмейстер в багатьох симфонічних та камерних оркестрах, а також як перший концертмейстер Симфонічного оркестру Санкт-Галлена.

Він записував диски з такими лейблами, як «Musiques Suisses», «NEOS», «Léman Classics», а також здійснив запис всіх струнних квартетів Пауля Гіндеміта для лейбла «Naxos».

Поділитись