Ігор Муравйов — диригент

Загальна інформація
Концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker. Стипендіат Президента України 2015 р. Двічі здобував обласну премію В.Чорновола. Закінчив ЛССМШІ ім.С.Крушельницької в класі викладача В.Шургот. Навчався в ЛНМА в класі професора В.Заранського, в якого далі продовжує навчання в якості Асистента. Також паралельно здобув ступінь Магістра по спеціальності Оперно-Симфонічне диригування в класі Народного Артиста України,професора І. Юзюка.

Працював як диригент з Оркестром Філармонії Зелена Гура (Польща), оркестром K&K Philharmoniker, Kyiv Symphony Orchestra, Симфонічним оркестром Львівської Національної філармонії,, оркестром Хмельницької Філармонії, Оркестром Віртуози Львова, Оркестром Рівненської філармонії, Студентським оркестром ЛНМА ім.Лисенка, Оркестром Оперної студії ЛНМА ім.Лисенка,  Lemberg Art Orchestra.

Гастролює в Україні та за кордоном як соліст, диригент,камерний музикант та концертмейстер оркестру.

Виступає з багатьма оркестрами, та диригентами України та Європи. В репертуарі Ігоря Муравйова всі кращі концерти для скрипки: Бетховена, Чайковського, Сібеліуса, Брамса, Мендельсона, Моцарта, Баха, Шостаковича і багато інших. Є першим виконавцем багатьох творі українських композиторів.

Поділитись