Ілля Базенко — фортепіано - Львівська національна філармонія

Ілля Базенко — фортепіано

Загальна інформація

Ілля народився у 2006 році в Херсоні. Базову мистецьку освіту здобував у Херсонській дитячій музичній школі номер 4, де за фахом (фортепіано) був учнем Іванькової Катерини Семенівни. Під час навчання там намагався активно виступати на різних концертних ініціативах, є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських  конкурсів. Неодноразово мав змогу грати з обласним камерним оркестром «Гілея» в рамках фестивалю «Amadeus».

Після музичної школи навчався в Херсонському фаховому коледжі музичного мистецтва, і завершивши другий курс у класі Созанської Валентини Анатоліївни вступив до Києва у клас Зайцевої Олександри Богданівни, попередньо зі стипендіальною підтримкою відвідавши майстер-клас «Gifted in music», що проходив влітку в Австрії, у Капфенберзі, і де викладачкою була Анна Улаєва.

Здобутки за час навчання у коледжі:

  • Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського фортепіанного конкурсу «FortePiano», 2022.
  • Лауреат 2-го ступеня відкритого обласного конкурсу молодих піаністів імені Святослава Ріхтера на батьківщині видатного музиканта, Житомир, 2023.
  • Лауреат 2-го ступеня 21-го Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів в рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі», м. Кропивницький, 2023 р..
  • Лауреат 2-го ступеня Відкритого конкурсу піаністів імені Марії Крушельницької, Львів, 2023.
  • Лауреат 1-ї премії Міжнародного конкурсу фортепіанної музики «UKE-PIANO» в рамках фестивалю «Династія», Київ, 2023.
  • Лауреат 1-ї премії 3-го Міжнародного українсько-польського інструментального конкурсу імені Яна Падеревського, Вінниця, 2023.

Під час першого навчального року в академії активно брав участь у різних сольних та камерних ініціативах навчального закладу, зокрема брав участь у майстер-класі Даніеля Лебхардта. Також впродовж року був учасником АСМ НМАУ під куруванням Володимира Рунчака. Врешті, в лютому мав змогу виступати із Заслуженим академічним симфонічним оркестром Українського Радіо під диригуванням Володимира Шейка в рамках проєкту «Я – віртуоз».

 

Поділитись