Іовіц Івановіч Акордеон

Загальна інформація

Іовіц Івановіч народився 1987 року в м. Зворник (Боснія і Герцеговина). Почав навчатися грі на акордеоні у 7-річному віці. Закінчив Белградську вищу школу музики у 2006-му. Вдосконалював майстерність, здобуваючи престижну освіту в Ганноверському університеті музики, театру та медіа у Німеччині, де навчався впродовж 2006-2015 рр. і здобув дипломи бакалавра та магістра у напрямах музичної освіти та виконавства на акордеоні.

З успіхом виступав та перемагав на численних конкурсах і як сольний виконавець, і в складі ансамблів. Іовіц Івановіч здобував престижні стипендії, зокрема від фонду Ієгуді Менухіна «Live Music Now», стипендії Німеччини, Ганноверського регіону та Ганноверського університету музики, театру та медіа.

Виступав на багатьох концертах і фестивалях, серед яких можна назвати Міжнародний фестиваль Брукнера у Лінці (Австрія); виконував світову прем’єру Концерту «Ein Glasperlenspiel» для труби, арфи й ансамблю акордеоністів Маркуса Штокгаузена у Ганновському конгрес-центрі в Німеччині; виступав у складі ансамблів, виконуючи музику А. П’яццоли в Університеті Ілії М. Коларца та Белградській філармонії у Сербії, а також із Національним камерним ансамблем «Київські солісти» під керівництвом Валерія Соколова в Україні тощо.

Окрім виконання репертуару в жанрах класичної музики, Іовіц Івановіч все більше бере участь в концертах балканської музики, джазу, фанку, танго, граючи соло, в оркестрах та в ансамблевих складах.

Поділитись