Кім Барб’є – фортепіано

Загальна інформація

Французька піаністка Кім Барб’є відома не тільки як віртуозна солістка, а й як виконавиця камерного репертуару. Вона виступала в таких концертних залах, як Берлінська філармонія, Konzerthaus у Берліні, Auditorium Parco della Musica у Римі, Пекінський концертний зал і Palau de la Musica у Валенції (Іспанія).

Виступала з Оркестром Валенції, Естонським національним оркестром, Оркестром Загребського Радіо, Китайським національним симфонічним оркестром, Берлінським симфонічним оркестром, Філармонічним оркестром Ніцци та іншими, а також диригентами, серед яких: Ліонель Бранґ’є, Доріан Вілсон, Фаб’єн Ґабель, Ярон Трауб, Стенлі Доддс.

Її другий компакт-диск як учасниці Берлінського фортепіанного квартету разом з музикантами Берлінського філармонічного оркестру випущений фірмою RCA/Sony Classical та здобув визнання в міжнародній пресі. На CD записано твори Моцарта, Малера і Шумана. Серед музикантів, з якими Кім Барб’є співпрацювала в камерному жанрі — Соль Ґабетта, Емануель Паю, Антуан Таместі, Ґай Браунстайн, Давід Жеранґа, Шарон Кам, Поль Меєр, а також ансамбль Scharoun Ensemble (Берлін).

Кім Барб’є народилася в Парижі у французько-в’єтрамській сім’ї та виросла в Африці й Південній Франції. Після закінчення Паризької консерваторії у П’єра-Лорена Імара, вона навчалася у видатної піаністки й педагогині Марії Карчо в Лондоні.

Серед її вчителів також були Дьордь Куртаґ, Патрік Коен, Оділь Пуассон, Теодор Парасківеско, Леон Фляйшер та Ференц Радос.

Піаністка є стипендіаткою Conseil Général des Alpes Maritimes й Mécénat Banque Société Générale та висловлює подяку за таку можливість.

Поділитись