K&K String Quartet

Загальна інформація

K&K String Quartet

Цей квартет складається з концертмейстерів відомого симфонічного оркестру K&K Philharmoniker. Квартет гастролює в Україні та країнах Європи, виконуючи кращі твори квартетного мистецтва.

Склад:

Ігор Муравйов – скрипаль, диригент

Лауреат міжнародних конкурсів,концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker, стипендіат Президента України 2015р. Двічі здобував обласну премію В. Чорновола. Закінчив у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької в класі викладача В. Шургот. Навчався в ЛНМА імені М. В. Лисенка в класі професора В. Заранського, в якого далі продовжує навчання в якості Асистента. Також паралельно здобув ступінь Магістра по спеціальності «Оперно-cимфонічне диригування» в класі Народного Артиста України І. Юзюка. Брав участь у майстеркласах у всесвітньо відомих музикантів: Максима Венгерова, Дмитра Сітковецького,Олега Криси,Ореста Шургота, Міхаеля Стріхаржа,Олега Каськіва.

Ігор Муравйов гастролює в Україні та за кордоном як соліст, диригент,камерний музикант та концертмейстер оркестру. Виступає з багатьма оркестрами, та диригентами України та Європи. В репертуарі Ігоря Муравйова всі кращі концерти для скрипки: Бетховена, Чайковського, Сібеліуса, Брамса, Мендельсона, Моцарта, Баха, Шостаковича і багато інших. Є першим виконавцем багатьох творі українських композиторів.

Часто проводить доброчинні концерти, серед яких в підтримку української армії.

 

Юрій Олійник – скрипка

Народився 2 лютого 1983 року в м.

Хмельницькому,в родині музикантів .З 5років почав займатись музикою,навчаючись в музичній школіпо класу скрипки у викладача Друян Н.О. У 1997р. поступив в музичне училище в клас викладача Рашиної Р.О. В цей період працював у Хмельницькій філармонії в камерному та симфонічному оркестрах. За час навчання в музичній школі та коледжі став лауреатом та дипломантом обласних,всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

З 2001 по 2007рік навчався у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка в класі проф. Каськіва Б. Д. З 2003 по 2004 роки працював у Львівській Національній Опері. З 2004 року по цей час працює в Австрійсько-Українському симфонічному оркестрі K&K Philharmoniker. З 2010 року є концертмейстером цього оркестру. За цей період в складі оркестру відіграв більше 1000 концертів по всій Європі.

 

Роксолана Калинець – альт

Народилась 7 травня 1978р. м. Буськ ,Львівська обл. Закінчила Буську музичну школу по класу скрипки. У 1996 році закінчила Львівську Середню спеціалізовану музичну школу-інтернат по спеціальності «Альт», клас викладача Оленич. Л. В.

Навчалась в Львівській Музичній Академії імені М.В. Лисенка. Підчас навчання на 3 курсі Академії працювала в оркестрі INSOЛьвів на посаді концертмейстера групи альтів. Також працювала концертмейстером групи альтів в оперній студії ЛНМА імені М.В. Лисенка.

З 2010-го – концертмейстер групи альтів в оркестрі K&K Philharmoniker.

 

Михайло Сегеденко – віолончель

Лауреат міжнародних конкурсів. Концертмейстер групи віолончелей оркестру K&K Philharmoniker.

Закінчив КССМШ ім. М. В. Лисенка в класі викладача Кулікова В.М. та Кучер І.Й. У 2013 р. закінчив НМАУ ім. П. І. Чайковського в класі доцента І.Й.Кучера.

Поділитись