Корній Шелдунов – скрипка

Загальна інформація

Народився у Харкові. З раннього дитинства почав цікавитися музикою: з 4 років почав грати на фортепіано та у 2016 році вступив до 1 класу Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату за фахом “фортепіано”. У другому класі Корній змінив основний музичний напрям та почав навчання за фахом “скрипка”. У 2021 р.  вступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. Лисенка до класу Богдани Півненко.

Брав участь у багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсах, серед яких:

2017 р. – Oscar Rieding International Competition for Yoing Violonists, Celje, Slovenija, Gold award

2018 р. – Всеукраїнський конкурс скрипалів та віолончелістів імені Леоніда Когана, м. Дніпро, 1 премія

2018 р. – Міжнародний конкурс юних піаністів імені В. Крайнєва, як піаніст здобув 3 премію у номінації “Дебют”

Березень 2019 р. – ХІХ Міжнародний конкурс-фестиваль виконавського мистецтва “Акорди Хортиці”, м. Запоріжжя. Номінація “соліст з оркестром” – 1 премія, номінація “соліст-інструменталіст” – 1 премія

Травень 2019р. – 3rd Leonid Kogan International Competition for Young Violonist, Брюссель, 1 премія

Березень 2020р –  Violinwettbewerb der Internationalen Musikschule Berlin, Німеччина, 1 премія

Брав участь у міжнародних музичних фестивалях. Як соліст, виступав із симфонічними та камерними оркестрами Харкова, Києва та Запоріжжя.

Виступав на урочистому відкритті Харківської обласної філармонії за участі Президента України у 2019 році.   У 2020 р. – був запрошений до Давосу (Швейцарія), де взяв участь у концерті на Українському вечері в рамках Всесвітнього економічного форуму.

Поділитись