Кирило Карабиць – диригент

Загальна інформація

 

Кирило Карабиць народився в Києві. У юні роки Кирило вивчав фортепіано, музикознавство та композицію. Інтерес до диригування Кирило проявив у віці 13 років. Серед його перших викладачів була Тетяна Козлова. У Києві він навчався у музичній школі імені Лисенка, а згодом у Національній музичній академії імені Чайковського. У 1995 році він розпочав навчання у Віденській музичній школі та отримав диплом з оркестрового диригування після п’яти років навчання. 

Карабиць вперше виступив перед публікою в 19 років. Був помічником диригента Будапештського фестивального оркестру з 1998 по 2000 рік. А також був помічником диригента Філармонії Оркестру Франції з 2002 по 2005 рік. З 2005 по 2007 рік Карабиць був головним запрошеним диригентом Страсбурзької філармонії.

У жовтні 2006 року Карабиць вперше виступив з британським симфонічним оркестром (BSO) і повернувся в жовтні 2007 року, де обидва концерти отримали визнання. У листопаді 2007 р. Він є першим українським диригентом, якого назвали головним диригентом британського оркестру. Його початковий контракт був на 4 роки. З BSO Карабиць записав музику Родіона Щедріна для лейблу Naxos та музику Арама Хачатуряна для лейбла Onyx Classics. 

Карабиць дебютував у Північній Америці з симфонічним оркестром у березні 2009 р. У листопаді 2014 р. він вперше виступив  в Staimskapelle Weimar. Також вперше Кирило провів постановку в Національному театрі Deutsches і Staatskapelle Weimar в березні 2015 року. На підставі цих виступів, у липні 2015 року, Deutsches Nationaltheater і Staatskapelle Weimar запросили Карабіца своїм наступним Генеральним музичним директором (GMD) та головним диригентом, що діє з сезоном 2016-2017, із контрактом на 3 роки.

 

 

 

Поділитись