Леон Бош – контрабас

Загальна інформація

Обіймаючи впродовж двадцяти років посаду головного контрабаса у всесвітньо відомому Лондонському камерному оркестрі “Academy of St Martin in the Fields”, Леон Бош покинув колектив у 2014 році, цілком присвятившись своїм музичним інтересам в інших сферах: виступає та записується як соліст, створює свій камерний ансамбль “I Musicanti”, викладає у Великобританії  та на міжнародному рівні.

Заохочений його колишнім колегою з ASMF, сером Невілом Маррінером, і багато разів керуючи оркестрами з сольним контрабасом, музикант також взявся за дириґування та тепер регулярно виступає і як соліст.

Народившись в Кейптауні, хоча зараз є громадянином Великобританії, він закінчив Кейптаунський університет. Згодом опановував  гру на контрабасі в Королівському північному музичному коледжі (Royal Northern College of Music). Як соліст Леон Бош до цього часу записав десять компакт-дисків, включаючи світову прем’єру запису музики каталонського віртуоза Хосепа Сервери (Josep Cervera), творчість якого він відкрив заново і сприяв її відродженню. Замовив десятки робіт для контрабаса.

 

 

 

Поділитись