Камерний оркестр “LVIV SOLO”

Загальна інформація

Камерний колектив «LVIV SOLO» створений у 2019 році. Автор ідеї та диригент новоствореного колективу – молодий і знаний у Львові віолончеліст Модест Менцінський. Умовою участі музикантів в оркестрі став обов’язковий виступ члена колективу  у ролі соліста та участь в музичному супроводі для інших колег.

Цих музикантів лауреатів та дипломантів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, концертуючих ансамблістів, об’єднує велика любов до сольного виконавства з оркестровим супроводом та можливість запропонувати своє оригінальне бачення цих творів слухачам.

У 2021 році оркестр здобув Гран-Прі на ІI Міжнародному дистанційному конкурсі ODESA MUSIC OLYMP.

Назарій Кісюк – скрипка

Народився в м. Бучач Тернопільської обл. де здобув початкову музичну освіту. Навчався в Бучацькій музичній школі клас викладача скрипки Піддубної О.І. Продовжував навчання в Тернопільському музичному училищі ім С.Крушельницької у класі скрипки  викладача Воробель І.А. У 2016 році продовжив навчання у ЛНМА ім. Лисенка клас скрипки професора, народного артиста України Пилатюка І.М та камерного ансамблю професора Пилатюк О.Б. Лауреат міжнародного конкурсу Мирослава Скорика. Був учасником майстер-класів відомих скрипалів: Олег Каськіва (Швейцарія-Україна), Рено Капюсона (Франція). Неодноразово виступав на фестивалі сучасної музики “Контрасти”, фестивалі  імені Алеберто Лисого «Rencontres Musicales Camerata Lysy» (Швейцарія), фестивалі Людомира Ружицького.

Марія Полячок – скрипка

Народилась в м. Кропивницький, де навчалася в музичній школі №1 ім. Г.Г. Нейгауза та музичному коледжі міста Кропивницького в класі скрипки викладача Наталії Карабан. Нині продовжує навчання в ЛНМА ім.М.Лисенка  у професора Володимира Заранського, клас камерного ансамблю доцента Тетяни Слюсар.  Лауреат IV всеукраїнського конкурсу скрипалів і віолончелістів ім. Л.Когана (м. Дніпро), неодноразовий лауреат всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П. Хілобокова (м. Кропивницький).  Виступає соло у фестивалях ім. К.Шимановського, Kyiv Music Fest, та інших проектах Києва, Дніпра, Кропивницького. Артистка оркестру Kendnlinger K&K Philharmoniker. Концертує в складі оркестру в Україні, Австрії, Німеччині, Італії та Швейцарії.  Виступає як солістка та камерний виконавець в різних містах України.

Андріана Криса – альт

Народилася у м. Львів. Початкову освіту здобула у музичній школі №1 у по класу скрипки. У 2012 продовжує навчання як альтистка у музичному коледжі ім. С. Людкевича в класі викладача Павла Зав’ялова. Зараз є студенткою ЛНМА ім.М.Лисенка в класі альта  професора Дмитра Комонька.  Веде активну музикантську діяльність і виступає на фестивалях та концертах у Великобританії, Німеччині, Австрії, Словенії, Польщі. У 2016 стала  лауреатом міжнародного конкурсу ім. Богдана Вархала (Словаччина). З 2017 була учасницею Молодіжного симфонічного оркестру України, OPERA BALLET INTERNATIONAL LTD, як запрошений музикант долучається до різноманітних проєктів у складі квартетів, гуртів, камерних та симфонічних оркестрів, а також виступає як солістка.

Софія Окрутна – віолончель

Народилася в м. Тернопіль. Початкову музичну освіту здобула в Тернопільській обласній  експериментальній комплексній школі мистецтв у класі віолончелі викладача Замкової Г.В. та продовжила навчання у ЛССМШІ ім.С.Крушельницької в класі віолончелі викладача Ольги Шутко. З 2018 року навчається у ЛНМА ім.М.Лисенка у класі віолончелі доцента Тараса Менцінського та камерного ансамблю  доцента Олени Пилатюк. Лауреат обласних конкурсів ім. Ярослава та Романа Теленків,   ІV міжнародного конкурсу ім. Михайла Ельмана (Тальне, 2019),  Всеукраїнського конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах (Львів, 2019), ІІ міжнародного дистанційного конкурсу «Odessa Music Olimp» ( Одеса, 2021). Брала участь у майстер-класах відомих віолончелістів: Марцеля Бергмана (Ізраїль), Гаррі Хоффмана (США), Катажини Полонек (Польща), Рафаеля Піду (Франція), Дениса Северина (Швейцарія – Україна). Веде активну діяльність як солістка та учасниця камерних ансамблів.

Лев Менцінський – скрипка

Належить до талановитих скрипалів молодої генерації. Навчався у ЛССМШІ ім. С.Крушельницької  в класі скрипки викладача Олесі Менцінської. У 2019 році розпочав навчання у ЛНМА ім. Лисенка у класі скрипки професора, народної артистки України Лідії Шутко, клас камерного ансамблю Олени Пилатюк. Протягом свого навчання активно бере участь у конкурсах та фестивалях: ХІІ Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів  “Класичний меридіан”, ХІІІ Всеукраїнського конкурсу скрипалів “Класичний меридіан” та лауреат І ступеня Міжнародного конкурсу скрипалів “Обрії класки”, II Міжнародного конкурсу скрипалів Odesa Music Olymp та учасник фестивалів “KarpatyART”, “Czwartkowe Wieczory z Muzyką Kameralną” (Іновроцлав, Польща) та “Ніч музеїв” (Львів, Україна). Окрім цього, музикант є  стипендіатом фонду Міхаеля Стріхарджа.  Концертує в Україні та в Польщі.  Виступає як соліст та камерний виконавець.

Поділитись