Лятошинський тріо

Загальна інформація

Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна / Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна / Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано. 

Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу “Mozartsaal” віденського Концертхаусу та сольний концерт у Національній Філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами Італії, Німеччини, Австрії, Франції, Ізраїлю, Бельгії.

Виконавці однаково натхненно підходять як до виконання творів видатних українських композиторів, так і до включення до репертуару шедеврів світових класиків, таких як Л. ван Бетховен, Й. Брамс, Р. Шуман, Ф. Мендельсон, Ф. Шуберт, А. Дворжак, М. Равель та інші.

Одним з найважливіших пріоритетів Лятошинський Тріо є активне просування та популяризація музики українських композиторів в європейській культурній спільноті. Усі музиканти колективу переконані у тому, що ідея популяризації української музики є запорукою сильного культурного іміджу України на міжнародній арені.

Поділитись