Марія Віхляєва – фортепіано

Загальна інформація

У 2007 році закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М. В. Лисенка (клас педагога І. М. Барінової) і в цьому році вступила до Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (клас професора Ю. М. Кота), яку закінчила в 2012 році.

 

В 2012-2015 рр.навчання в асистентурі-стажуванні НМАУ (творчий керівник – професор Кот Ю.М.)

 

Марія Віхляєва – лауреат Міжнародного конкурсу імені Є. Коки у м.  Кишиневі (Молдова, І премія), дипломант міжнародних конкурсів у м. Ворзелі (2004) і у м. Тбілісі(2005), у складі ансамблю – лауреат ІІ премії Першого Міжнародного конкурсу камерних ансамблів імені Д. Бортнянського (2010).

 

Марія Віхляєва із 2010 року є солісткою Національної філармонії України.

 

Неодноразово брала участь у різноманітних міжнародних фестивалях і як піаністка, і як клавесиністка. Грала у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Виступає у складі камерних ансамблів, а також із сольними програмами. Виконавській манері Марії Віхляєвої властивий пристрасний, емоційний артистизм та глибоко особистісне ліричне начало інтонування.

 

 

Поділитись