Роман Меліш — контратенор

Загальна інформація

Співак, тенор та контратенор, соліст Liatoshynskyi Capella: Early Music Ensemble Національного будинку музики. Спеціалізується на виконанні давньої музики, зокрема епох бароко та відродження. Випускник Національної музичної академії України (м. Київ) як хоровий диригент та Schola Cantorum Basiliensis (Базель, Швейцарія) як співак (контратенор) – виконавець музики епох від відродження до романтизму.

До повномасштабного вторгнення Роман був активним учасником закордонних ансамблів, зокрема “Profeti della Quinta”, “La Morra”, “Musica Fiorita”, “Sollazzo Ensemble” (Швейцарія), “Gilles Binchois” (Франція), “Ansambl Responsorium” (Хорватія). Разом з ними він концертував у більше ніж 30-ти країн світу, зокрема Ізраїль, США, Канада, Китай, ПАР та країни Європейського союзу.

На даний час Роман активно бере участь у різноманітних фестивалях.

В Україні він співпрацює із Open Opera Ukraine як соліст та учасник ансамблю Partes. Окрім цього як соліст співпрацює з Національним симфонічним оркестром України, Національним президентським оркестром України, Національним ансамблем солістів «Київська камерата», Львівською національною філармонією ім. М. Скорика, Заслуженою капелою «Трембіта» (Львів). Також є співавтором та учасником різних благодійних проєктів, зокрема «Бароко в художніх майстернях» та швейцарсько-українського проєкту «Солоспіви єднання. An die Musiк

Поділитись