Мортен Єссен — фортепіано

Загальна інформація

Мортен Єссен — молодий датський композитор, мультиінструменталіст і засновник камерного оркестру “Nordic Kirke Ensemble”. Композитор віднайшов свій неповторний, щирий композиторський стиль, який підкорює мінімалізмом та прозорістю звучання. “Ця музика проникає в саме серце” — найчастіший відгук від слухачів. У музиці Мортена ремінісценції імпресіонізму та нордичної меланхолії змішуються з тональними кольорами церковного простору, де творить композитор.

 Музику Мортена Єссена виконували на різних данських та міжнародних майданчиках, фестивалях та онлайн-платформах, а також на радіо, зокрема на фестивалі Sound Art у Koncertkirken (Копенгаген), на Датському національному радіо P2, у прямому ефірі на радіо Night Owl та на The Lake. Мортен брав участь в аудіовізуальному випуску музичного блогу Passive/Aggressive, а також концертував зі своїм оркестром у багатьох містах Данії. Твір “Київ” буде видано видавництвом Edition Svitzer. Лейбл OUR Recordings випустить EP версію твору “Київ” у квітні 2024 року.

 Композитор також має джазове виконавське минуле. Він аранжував для та виступав із такими артистами, як The Savage Rose, Nikolaj Nørlund, Quadron, Phlake, Lukas Graham, Vinnie Who, Tivolis Bigband, Monday Night Bigband, Mikael Simpson, Iceage, Bisse та Ulige Numre.

 

Поділитись