Михайло Сосновський – флейта

Загальна інформація

Розпочав навчання гри на флейті у класі Василя Степановича Жолубака. Після закінчення Львівського державного музичного училища навчався у Львівській національній музичній академії у класі Андрія Ярославовича Карпяка. Михайло – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, є одним із постійних виконавців флейтового ансамблю «Доплер секстет», керівником якого є Андрій Карпяк, з яким бере участь у численних фестивалях, та записах різноманітної флейтової музики.

У складі різних оркестрів гастролює багатьма країнами світу. Закінчивши навчання у Львові, Михайло працював солістом Національного Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру України під керівництвом Володимира Сіренка. Зараз Михайло є директором та артистом Академічного Симфонічного Оркестру Львівської національної філармонії імені М. Скорика та артистом оркестру Львівського національного академічного театру опери та балету ім С. Крушельницької.

Виступає як соліст в складі камерних колективів, концертує на сценах відомих залів, таких як Carnegie Holl, Rochester Academy of music, Cleveland та багатьох інших.

 

Поділитись