Микола Гав’юк – скрипка

Загальна інформація

Народився у Львові. Навчався у Львівській Середній Спеціальній Музичній школі ім. С. Крушельницької у класі викладача Цап О.В., закінчив у 2004 р. Закінчив Львівську Національну Музичну академію ім. М.Лисенка в класі професора Заранського В.І. у 2009 році, здобувши ступінь магістра музичного мистецтва.

Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів: The quest for talents (Dolny Kubin, Slovakia), Международний конкурс исполнителей на струнных смычковых инструментах им. М. Ельского (Мінськ,Білорусія), Всеукраїнський конкурс–фестиваль скрипалів (Тернопіль, Україна).

Також брав участь у: Міжнародний скрипковий конкурс ім. К. Ліпінського та Г. Венявського (Люблін,Польща), Remember Enescu (Sinaia, Romania), Виртуозы XXI века (Москва, Росія), Міжнародний конкурс скрипалів ім. Л. Яначека (Брно, Чехія).

Брав участь в майстер-класах у скрипалів : Віктор Абрамян (Росія), Марк Лакірович (США), Melisa Mellinger (Німеччина), Мichael Stricharz (Німеччина), Ivry Gitlis (Франція). Учасник фестивалів: Музичне сузір’я Закарпаття (Ужгород,Україна), Контрасти (Львів,Україна), Віртуози (Львів, Україна), Пам’яті С. Ріхтера (Житомир, Україна), Літні музичні вечори у Києві (Київ, Україна), Літній фестиваль “Імпровізація” (Львів,Україна), Fest der innenhöfe museumsnacht (Freiburg, Deutschland), Mag festival (Split, Croatia), Music on the street (Bad Ragaz, Switzerland), Festiwal im. Franciszka Wybranczyka Sinfonia Varsovia swojemu miastu (Warszawa, Poland), Spaces of Music (Poland) та інші.

Співпрацював з Оркестрами: Львівської, Закарпатської, Київської, Хмельницької філармоній, та оркестрами “Sinfonia Varsovia”, K&K Philarmoniker “DaCapo”, “Віртуози Львова”, “Leopolis”, та іншими.

З 2007 року веде активну концертну діяльність як соліст, та у складі струнного квартету «Фенікс» на різноманітних сценах Україна та світу загалом. З 2013 по 2015 рік. соліст-концертмейстер Львівського молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Lviv”, Співорганізатор фестивалю у Львові “Свято музики у Львові”.

У 2015 році стипендіат польської програми Gaude-Polonia та студіюється у музичному університеті ім. Ф.Шопена у Варшаві. Клас скрипки викладача Janusza Wawrowskiego.

з 2016 року – старший викладач у Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка на кафедрі скрипки, також кафедрі камерного ансамблю та квартету.

З 2019 – концертмейстер Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Поділитись