Наталя Кіричук — диригентка

Загальна інформація

Народилася на Волині. 

Закінчила Львівський музичний коледж імені Людкевича як домристка. Протягом навчання неодноразово була лауреаткою всеукраїнських конкурсів. З 2021 року вчиться на бакалавраті Національної музичної академії України в класі Віктора Плоскіни (оперно-симфонічне диригування). 

Брала участь у майстер-класах Ярослава Шемета (2019), Оксани Линів (2021), Віктора Плоскіни (2023), Теодора Кухара (2023), Етьєна Гаана (2023).

Є членкинею Студентського науково-творчого товариства “Octopus” з 2021 року (з вересня 2023 року заступниця голови товариства), у складі команди була організаторкою багатьох подій, лекцій, майстер-класів для студентів у Києві та Львові. В складі команди “Octopus” є однією з організаторів диригентського майстер-класу Теодора Кухара у Львові та диригентського воркшопу нової музики з Етьєном Гааном в Києві.

Співпрацювала з оркестром Дніпровської філармонії, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, оркестром Київської опери, Президентським симфонічним оркестром та іншими колективами.

Зараз є диригенткою ансамблю Національної гвардії України.

Поділитись