Наталія Коляда – скрипка

Загальна інформація

Народилася у Львові. Навчатися грі на скрипці розпочала у 5-річному віці в класі Катариної Ярослави Петрівни.

З 1999 по 2010 навчалася у ЛССМШІ імені С.Крушельницької в класі заслуженого діяча мистецтв Юрія Гольди. За роки навчання в школі неодноразово виступала як солістка камерного та симфонічного оркестрів Львівської та Івано-Франківської філармоній.

У 2015 закінчила магістратуру Національної музичної академії України імені П.Чайковського в класі Народного артиста України, лауреата Шевченківської премії, професора Анатолія Баженова.

У 2018 закінчила асистентуру, а у 2020 вступила до творчої аспірантури кафедри скрипки НМАУ імені П.Чайковського.

Брала участь у майстер-класах О. Пархоменко, І. Ткачука, учасник проекту Міжнародного Симфонічного Оркестру країн СНД під керівництвом Володимира Співакова.

Є учасником та фіналістом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів як солістка та камералістка, серед останніх: X Міжнародний конкурс ‘’Franz Schubert’’(Болгарія, 3премія, 2015), Міжнародний конкурс скрипалів ProArt-2018 (Украіна), 3 премія.

Як стипендіат навчалася в Академії Музичній імені К. Шимановського (м. Катовіце, Польща) в класі проф. Кшиштофа Ласоня. Організувала власний творчий проект „Między wiekami” з творів ХХ-ХХІ ст. композиторів України, Польщі та Білорусії.

Співпрацювала з Оркестром Нової Музики (Катовіце) та симфонічним оркестром Опольської філармонії.

З 2019 року концертує як солістка та ансамбліст в складі НКА «Київські Солісти».

 

Поділитись