Блискуча педагогиня і музикантка, випускниця Київської середньої спеціальної музичної школи імені М. В. Лисенка, клас заслуженої артистки України Ярослави Рівняк. Також, Магістр музичного мистецтва, закінчила Національну музичну академію України, клас Я.Рівняк.

У 2005 завдяки стипендії від Дойче Банку, Наталія розпочинає навчання у Скрипковій Академії Каяле (Женева, Швейцарія). Після року навчання у класі засновника Академії проф. Х.Каяле та  завдяки йому, Наталія виступила з сольним концертом в Уші Палас (м. Лозанна), на котрому були присутні такі видатні особистості, як В.Пікайзен, Ж.-П.Гуно, Іда Гендель, І.Бочкова. Завдяки цій зустрічі молода скрипалька з Києва отримала  письмові рекомендації та побажання успіху від високих гостей.

У складі Камерного Оркестру Каяле (Kayaleh Chamber Orchestra) та як солістка, Наталія відвідала сцени «Театро Філлармоніка» у Вероні, «Дойче банк хол» в Бенілюксі, стала учасником фестивалю «Сніг та Симфонія» у Сент-Моріці, фестивалю Менухіна у Гштааді, виступила на сцені «Каса Паганіні» у Генуї, в холі зібрань «ООН» у Женеві», а також на багатьох інших концертних площадках, у складі камерних складів.  З 2004 року Наталія стала викладачем  «Високої школи музики  Каяле»  у Женеві. Після блискучого закінчення Скрипкової академії Каяле у 2010 році, Наталія підтримує тісний зв’язок з музичним центром Каяле. Навесні 2012 року вона виступила з сольними концертами у Токіо та Осаці (Японія).

Після отримання Диплома академії Наталія регулярно виступає з концертами на площадках Києва, веде активну педагогічну діяльність та особистий клас. На цей час Наталія є асистентом-стажером професора А.Баженова на кафедрі скрипки у Національній музичній академії ім.П.І.Чайковського. Також, Наталія є незмінним учасником щорічного фестивалю «Музичні миттєвості замку Боссі» у Швейцарії.