Оксана Ковальова -сопрано

Загальна інформація

Оксана Ковальова народилася у Львові. Вокальну майстерність здобувала у Львівському державному музичному училищі ім. Ст. Людкевича та Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка. З 2002 року і по сьогодні — солістка Львівської обласної філармонії. За час своєї творчої діяльності О.Ковальова здійснила ряд сольних концертів на батьківщині та за її межами. Особливо незабутніми є виступи по містах Франції із програмою духовних творів, українських романсів та народних пісень у супроводі інструментального ансамблю «Елітон».

Велику увагу співачка приділяє музично-естетичному вихованню дітей та молоді. О. Ковальова є учасником багатьох тематичних концертів, серед яких «Мово рідна», в якій вона виконала твори на слова галицького композитора М.Шашкевича «Веснівка» (муз. В. Матюка) та «Думка» (муз. Б. Янівського). Для студентів львівського і дрогобицького музичних училищ виступала із аріями зарубіжних композиторів. Із великим задоволенням співає для дітей молодшого шкільного віку пісні та опери-казки українських композиторів.

Восени 2012 року представила публіці монодраму сучасного українського композитора Б. Синчалова, присвячену ювілею славетної співачки С. Крушельницької.

Поділитись

Найближчі події