Олег Чаплинський — диригент

Загальна інформація

Народився у місті Львів.
У 9 років пішов навчатись у музичну школу по класу ударних інструментів.
У 2014 році вступив у Львівський музичний коледж імені Людкевича (ударні інструменти)
У 2018 році вступив у Львівську національну музичну академію імені Лисенка (симфонічне диригування). Клас Богдана Зеноновича Дашака.

Вже бувши студентом коледжу, Чаплинський мав можливість навчатись у педагога Чіхрадзе Шоти Герасимовича, котрий надихнув вступити у музичну академію саме на симфонічне диригування.

Серед проєктів:
24-26.02.2020 Coloratura opera lab відвідав, як активний учасник 3-денні майстер-класи із симфонічного диригування від викладача Познанської академії ім. Я. Падеревського Ярослава Шемета.

11-15.08.2023 взяв участь у диригентському майстер-класі Теодора Кухара, як активний учасник.

03-10.12.2023 взяв участь у диригентському майстер-класі Етьєна Гаана, як активний учасник, де мав змогу працювати з президентським симфонічним оркестром.

Як диригент мав можливість виступати з такими солістами як: Володимир Козаренко, Анна Носова, Мар‘яна Мазур та Роман Шутко; у таких концертних залах як: Львівський органний зал, Дзеркальна зала Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика, Національна філармонія України та ін.

З 2022 року – працює концертмейстером групи ударних інструментів у Луганській обласній філармонії, де також виступає як диригент.

Займається викладацькою діяльністю. З 2019 року – викладач ударних інструментів у ЛМШ 1 ім. А. Кос-Анатольського, З 2023 року – викладач ударних інструментів у ЛДМЛ ім. С. Крушельницької. 2020-2022 роки – диригент дитячого симфонічного оркестру Львівської музичної школи № 2.

Поділитись