Олександр Дяченко – диригент

Загальна інформація

Заслужений діяч мистецтв України художній керівник та головний диригент Академічного малого симфонічного оркестру КЗ «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради».

Дяченко О.М.  вихованець Донецької консерваторії ім. С. Прокоф’єва (1986 рік закінчення) та Київської консерваторії ім. П.І. Чайковського (факультет оперно-симфонічного диригування (1994 рік закінчення).

У 1992 році за його ініціативою  в Черкасах було створено камерний оркестр. З цього часу він працює художнім керівником та головним диригентом камерного оркестру.

У 2012 році Дяченко О.М. став художнім керівником і головним диригентом малого симфонічного оркестру Черкаської філармонії, створеного на базі камерного оркестру. Завдяки творчим здібностям диригента і художнього керівника оркестру  О. Дяченка створена значна, цікава і різноманітна частина репертуару колективу, адже аранжування музичних творів, написаних для іншого складу виконавців, стає можливим для виконання камерним і симфонічним оркестром. У 2017 році Черкаському малому симфонічного оркестру під орудою О. Дяченка було присвоєно статус Академічного.

Поділитись