Ольга Томків-Верхоляк – сопрано

Загальна інформація

Вокалістка та скрипалька. Навчалася у Львівському музичному училищі ім. С. Людкевича по класу скрипки, де здобула професійну кваліфікацію викладача скрипки та артиста оркестру (ансамблю). У цей період займалася естрадним вокалом при ЦТДЮ «Галичина» (клас викладача Лесі Салістри). Протягом 2010-2014 рр. навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на Факультеті культури і мистецтв за спеціальністю «Музичне мистецтво» і здобула кваліфікацію бакалавра мистецтва, вчителя музики, музичного керівника. У 2015 році, закінчила ЛНУ ім. І. Франка, здобувши науковий ступінь магістра за спеціальністю «Музичне мистецтво» та отримала кваліфікацію «Магістр мистецтва. Викладач скрипки».

Протягом 2010-2014 рр. співпрацювала як солістка-скрипалька та вокалістка з ансамблем бандуристок «Царівни». З 2014 року є учасником фольклорного ансамблю «Барви Львова» – креативного і неординарного гурту, який створює авторські обробки народних українських, лемківських, польських пісень та власні твори.

З 2014 року і дотепер працює в Народному Домі «Просвіта» Національного Університету «Львівська Політехніка», в Народному камерному оркестрі «Поліфонія», а з 2016 року є головним дириґентом Народного симфонічного оркестру.

З 2015 року співає в «Ladies’ TRIO», – вокальному жіночому тріо, яке розпочало свій творчий шлях при Львівській філармонії. З 2016 працює як артист камерного оркестру в Заслуженій академічній капелі України «Трембіта», а з 2018 р. ще й як солістка-вокалістка.

Поділитись