П’єр Зеворт – орган

Загальна інформація

Пєр Зеворт титульний органіст готичного собору Saint-Germain-l’Auxerrois (1150) середньовічного міста Дурдана, що за 60 км від Парижа в бік Шартра.

Концертні виступи по всій Франції (Нотр-Дам де Парі, собори Бордо, Кутанса, Сент-Омера) П’єр Зеворт поєднує з викладанням музичних дисциплін у Дурдані та Арпаоні. Як органіст він володар кількох престижних премій, зокрема консерваторії Рамо та Schola Cantorum у Парижі та в Бордо.

Концертні гастролі П’єра Зеворта вже неодноразово відбувалися в багатьох країнах: Великобританія, Швейцарія, Німеччина, Прибалтика, Польща, Румунія, Бельгія, Україна, Чехія, Білорусія, Росія, Україна, США, Бразилія. Вже у 2018 році він останній раз із великим успіхом інтерпретував органну музику Франції в кількох містах України в тому числі й у Львівській національній філармонії імені М.Скорика.

Програма виступу П’єра Зеворта на VІ. Міжнародному фестивалі BachContemporaryнаскрізь пройнята містикою сакральності французьких композиторів, котрі творили за органами Арістіда Кавайє-Колля в Паризьких храмах Нотр-Дам і СентСюльпіс.

Поділитись