Пабло де Наверан – віолончель (Іспанія -Швейцарія)

Загальна інформація

 

Отримавши схвальні відгуки міжнародної преси за визначні музичні та комунікаційні здібності, Пабло де Наверан вже в доволі юному віці привернув до себе увагу публіки та критиків своїми виступами в таких концертних залах, як оперний театр «Колон» (Буенос Айрес, Аргентина), Токіо Симфоні-Хол та Осака Симфоні-Хол (Японія), Вікторія-хол (Женева, Швейцарія), Тонгаллє (Цюріх, Швейцарія), Берлінська філармонія, Театр Арріага (Більбао, Іспанія), Моцартеум (Зальцбург, Австрія).

Він почав вчитися грі на віолончелі у віці 11 років під керівництвом Міхая Беседовчі, а в 17 років був обраним для навчання в престижній Міжнародній музичній академії ім. Ієгуді Менухіна в Гштааді, де він навчався під керівництвом сера Ієгуді Менухіна, Альберто Лисого та Раду Алдулеску, отримавши досвід, що мав визначальний вплив на його кар’єру. Пізніше він вступив до класу професора Філіппа Мюллера в Паризькій вищій національній консерваторії, де він отримав академічний ступінь з найвищою відзнакою. Він є володарем численних премій та нагород національних та міжнародних конкурсів, серед яких Міжнародний конкурс віолончелістів ім. Гаспаро Гассадо, Національний іспанський конкурс камерної музики для молодих музикантів, перша премія Національної консерваторії м. Париж, премія за інтерпретацію Іспанського коледжу в Парижі.

Як музикант, що має особливий інтерес до камерної музики, він отримує запрошення виступати на престижних фестивалях, таких як «Cello-Fest» (Белград, Сербія), Фестиваль Радіо-Франція (Монпел’є, Франція), Фестиваль ім. Менухіна (Гштаад, Швейцарія), Зальцбурзький фестиваль, «Midis-Minimes» (Брюссель, Бельгія), «Prussia Cove» (Англія), «Festival do Estoril» (Португалія), «Festival of Torroella» (Іспанія), Фестиваль ім. А. Лисого (Аргентина), «Incontri Musicali» (Сієна, Італія), «Festival Ibérico» (Іспанія), «Festival di Pompei» (Італія), Фестиваль ім. Шуберта (Австрія).

У віці 27 років його призначили на посаду професора по класу віолончелі та камерної музики в Міжнародній музичній академії ім. Ієгуді Менухіна в Швейцарії, в своїй активній викладацькій роботі він також поєднує професорську посаду в Музичній академії м. Бадахос (Іспанія). Його часто запрошують для проведення майстер-класів в Швейцарії, Іспанії, Сербії, Франції, Аргентині та Португалії.

Його різноманітна дискографія, що включає записи на таких лейблах, як «Dinemec Classics» (Швейцарія), «Hilargi» (Іспанія), «Several Records» (Іспанія) та «Stil» (Франція) отримала теплий прийом в медіа та слухацької аудиторії.

Пабло де Наверан грає на віолончелі Карло Антоніо Тесторе (1723 р.)

Поділитись