Пол Манн — диригент (Велика Британія)

Загальна інформація

Пол Манн є частим гостьовим диригентом в багатьох оркестрах в Європі, США, Австралії та Далекому Сході. Серед оркестрів, з якими він працював, — Лондонський симфонічний оркестр, Королівський філармонійний оркестр м. Ліверпуль, Національний королівський оркестр Шотландії, Борнмутський симфонічний оркестр, Бергенський філармонійний оркестр, Нюрнберзький симфонічний оркестр, Симфонічний оркестр Лахті, Лієпайський симфонічний оркестр, Український фестивальний оркестр, Люксембурзький філармонійний оркестр, Філармонійний оркестр Нідерландського радіо,  Національний симфонічний оркестр італійського радіо, Оркестр dell’Arena di Verona, Фламандський оркестр радіо, Копенгагенський філармонійний оркестр, Симфонічний оркестр Бретані, оркестри Бі-Бі-Сі, Симфонічний оркестр Бірмінгема, Англійський камерний оркестр, Оркестр Халлє, Бріттен Симфонія, Національний оркестр Каталонії, Гранадський оркестр, Королівський симфонічний оркестр Севільї, Симфонічний оркестр Більбао та багато інших. Маестро Манн має багатий досвід запрошеного диригента в США і часто виступає з такими оркестрами, як Нью-Йорк Сіті Балет, як на їхній базі в Лінкольн-центрі, так і в турах у Вашингтоні та Лос-Анджелесі. Він регулярно відвідує Австралію, співпрацюючи як запрошений диригент з Мельбурнським симфонічним оркестром, Квінслендським оркестром, Тасманським симфонічним оркестром, Західно-австралійським симфонічним оркестром та Аделаїдським симфонічним оркестром, а також з Оклендським філармонійним оркестром Нової-Зеландії та Малайзійським філармонійним оркестром.

Він привернув до себе міжнародну увагу як володар першої премії на Конкурсі диригентів Донателли Флік в 1998 році, в результаті чого його призначили асистентом диригента Лондонського симфонічного оркестру. Його дебют з Лондонським симфонічним оркестром відбувся згодом, а спеціальні проєкти з цим оркестром включають: концерт до століття Дюка Еллінгтона в Барбікан-Голлі за участю Уінтона Марсаліса та відому співпрацю з легендарним рок-гуртом Deep Purple в рамках двох виступів Королівському Альберт-Голлі, що мали величезний успіх, де було виконано Концерт для гурту та оркестру Джона Лорда; DVD та CD з записом концертного виступу стали міжнародними бестселерами.

Після цих виступів відбувся тур з проєктом, під час якого було зіграно 40 концертів в Європі, Південній Америці, Мексиці та Японії. Він також здійснив перший студійний запис Концерту Джона Лорда з Королівським ліверпульським філармонійним оркестром у співпраці з нині покійним композитором та зірковим складом солістів. Його тривала співпраця з Джоном Лордом та робота з його музикою в результаті увінчалася видовищним концертом в Королівському Альберт-Голлі у 2014 році в пам’ять про композитора, який помер у 2012 році.

Пол Манн обіймав посаду головного диригента Симфонічного оркестру Оденсе в Данії до 2008 року, де здобув багато схвальних відгуків критиків та розпочав активну діяльність із запису дисків, записуючи музику з широкого та різноманітного репертуару для таких лейблів, як Bridge, Warner Classics, DaCapo та EMI.

Його дискографія, записана з лейблом Toccata Classics, сьогодні налічує майже 20 дисків. Всі диски містять рідкісний або раніше невідомий репертуар, більша частина якого виконана в його власній новій редакції.

Поділитись