Павло Гільченко – акордеон

Загальна інформація

Павло Гільченко, акордеон, народився 10 вересня 2000 р. в м. Калуш. Мати Неля Василівна працює у Калуській загальноосвітній школі № 6 вчителем англійської мови, батько – Павло Сергійович був викладачем по класу баяна. З раннього дитинства Павло Гільченко почав проявляти інтерес до музики, мав бажання навчитися грати на баяні. Очевидно, це було наслідком постійного перебування Павла в музичному середовищі, оскільки батько сам грав на баяні і неодноразово брав сина на різні музичні заходи.

У віці 6 років починає навчання у Калуській дитячій музичній школі. Упродовж навчання виявив хороші музичні здібності, розвинув працьовитість, вміння себе слухати і триматися на сцені. У 2013 р. вступає у Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької. І саме там починає досконало вивчати мистецтво гармонії музики, сольфеджіо та музичної літератури.

Зараз Павло навчається у 9 класі школи. За час навчання неодноразово брав участь у музичних проектах в Україні та за кордоном, а саме у Німеччині, Швейцарії та Польщі, що значно розширило його музичний світогляд. Павло є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів: гран-прі на всеукраїнському відкритому конкурсі баяністів-акордеоністів «Artis Sonores» (Дрогобич, Україна 2013 р.); I місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile» (Дрогобич, Україна, 2013, 2014, 2015 рр.); Гран-прі на всеукраїнському відкритому конкурсі баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття» (Дрогобич, Україна, 2013 р.); I місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Мой сябра баян» (Гомель, Білорусія, 2014 р.); I місце на міжнародному «Відео конкурсі» в категорії баяністів-акордеоністів (Белград, Сербія, 2014 р.); I місце на міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Закарпатський едельвейс» (Ужгород, Україна, 2014 р.)

Поділитись