Перін Медоф – сопрано

Загальна інформація

Перін Медоф народилася в Ліоні. Дев’ятирічною приєдналася до дитячого хору Ліонської опери. Виконувала роль Ґретель у «Гензель і Ґретель» Гумпердінка та співала під батутою Кента Наґано.

Вихованиця Національної консерваторії в Ліоні та Оперної студії при Фламандській Опері (Бельгія). У 2008 здобула першу нагороду на міжнародному конкурсі у Барселоні. Її обрали до участі у всесвітьовідомому конкурсі OPERALIA ім. Пласідо Домінґо у Вероні, а в серпні 2013 року вона здобула глядацьку нагороду на міжнароднму конкурсі в Маконі (Франція). У 2014 році здобула першу нагороду на конкурсі Марсельської опери й другу нагороду на конкурсі «Forum Lyrique d’Arles».

В її репертуарі такі ролі, як Деспіна («Так чинять усі» Моцарта), Віолетта («Травіата» Верді), Ґабрієла («Паризьке життя» Оффенбаха), Адель («Граф Орі» Россіні), Донна Анна («Дон Жуан» Моцарта), Мікаела («Кармен» Бізе), Антонія («Казки Гоффмана» Оффенбаха), Адіна («Любовний напій» Доніцетті), Анна («Набукко» Верді), Маргарита («Фауст» Ґуно) та багато інших. У ролі Марії у «West Side Story» вона виступала в турне по всій Франції, а також у Канаді й Китаї.

Також виконавиця ораторійних творів, серед яких «Створення світу» Гайдна, Меса Святої Цецилії та «Галлія» Ґуно, Реквієм Моцарта, Ґлорія Пуленка і «Маленька урочиста меса» Россіні.

Виступала у театрах Ліона, Ніцци, Парижа, Венеції, Марселя та багатьох інших.

Поділитись