Пітер Зайденберг — віолончель (США)

Загальна інформація

Зайденберг грав у великих залах США, Європи та Азії. Він дебютував із Чиказьким симфонічним оркестром і з того часу виступав як соліст з багатьма оркестрами, включаючи Century Orchestra of Osaka, New American Chamber Orchestra, De Paul Chamber Orchestra, New York Chamber Soliists і Eastman-Rochester Philharmonic.

Чотири роки він працював головним віолончелістом оркестру Century Orchestra of Osaka. Він є членом-засновником визнаного критиками квартету Elements, який створив новаторські проєкти за участю понад 30 композиторів. Він співпрацював з учасниками Клівлендського, Токійського, Джульярдського та Емерсонського квартетів і брав участь у фестивалях Marlboro, Aspen, Caramoor, Casals і Norfolk.

Його численні записи можна знайти на лейблах Pantheon, RCA, EMF, CRI, Albany та Lyrichord. Він був представлений на PBS, NBC, NHK, New Zealand Public TV, Air Espania та European Broadcast Union (EBU).

Пан Зайденберг почав навчання у віці шести років у Нелл Новак з музичного центру Північного узбережжя у Віннетці, штат Іллінойс. Пізніше він здобув ступінь бакалавра музики в Істменській школі музики та ступінь магістра в консерваторії Нової Англії, закінчивши обидві школи з відзнакою. Під час навчання він отримав престижний сертифікат виконавця Істменської школи музики, а також диплом артиста Клівлендського інституту музики. Його основними вчителями були Пол Кац, Бернард Грінхаус і Алан Гарріс.

Зараз Пітер Зайденберг є віолончелістом Oracle Trio, Queen’s Chamber Band і New York Chamber Soloists. Пітер також часто концертує у співпраці з піаністом Хуей-Мей Лінь. Дует виступав разом по всій території США і отримав велике визнання.

Поділитись