Рафал Горчинський – віола да гамба (PL)

Загальна інформація

Народився у Гданську, грає на віолі да гамба, віолончелі, старовинному та сучасному контрабасі. Його музичні інтереси включають твори періодів бароко та раннього класицизму, особливо виконання партії basso continuo та композицій у стилі галант.

Закінчив музичні студії у класі контрабаса доктора Кшиштофа Фірлуса, яку розпочав у Музичній академії в Катовіце та закінчив у Музичній академії в Кракові. У 2020 році він також захистив диплом на кафедрі ранньої музики Академії музики в Кракові, де вивчав гру на віолі да гамба   у Матеуша Ковальського та Крістофа Урбанца. Завдяки стипендії Erasmus+ він також вдосконалив свою майстерність у консерваторії в Амстердамі під керівництвом проф. Мінеке ван дер Вельдена. Він брав участь у численних престижних майстер-класах, які проводили видатні викладачі, в т.ч. Петр Вагнер, Маріанна Мюллер, Марек Кодл, Крістін Гук та Руслан Лустик.

У співпраці з Capella Cracoviensis він записав альбом творів Адама Ярженбського та музики Dwór Wazów polskich. Брав участь у Міжнародній академії Баха у Свідниці, де грав з такими артистами, як: Хорхе Хіменес, Агнєшка Свєнтковська, Марек Топоровський.

У своїй кар’єрі виступав, зокрема, на сценах: Краківська філармонія, Національний театр у Варшаві, Гожувська філармонія, NOSPR у Катовіце, Штатська філармонія Нюрнберг, Калінінградська обласна філармонія, а також брав участь у численних концертах та фестивалях давньої музики, включаючи Дні Баха в Кракові, Фестиваль Баха у Глівіце (Німеччина), Actus Humanus у Гданську, Міжнародний фестиваль Аді Сарі в Новому Сончі або фестиваль Яна Кіпури у Криниці Здруй.

Як оркестровий музикант, він пов’язаний з Гожувською філармонією та бароковим оркестром Музичної академії в Кракові, де він черпає натхнення у співпраці з такими артистами, як: проф. Сіркка – Ліїса Каакінен – ​​Пільх, проф. Ельжбета Стефанська, д-р Анджей Завіша та доктор Катажина Дрогош. Він постійно співпрацює з ансамблем давньої музики “Copernicus” та “Octava Ensemble” Зигмунта Магієри.

З 2018 року він бере участь в організації Музичного фестивалю у Старому Кракові, діючи від імені Фонду Capella Cracoviensis.

Поділитись