Рафаель Понті — диригент (Італія)

Загальна інформація

Всесвітньо визнаний диригент Рафаель Понті є артистом високої музичної майстерності. Він відомий своїми потужними музичними інтерпретаціями, багатим і унікальним звуком і подихом кольорів, які він надихає, і черпає з кожного оркестру, яким диригує. Рафаель Понті, який став зразком для сучасних диригентів, відомий своєю відданістю творчому мистецтву, а також залученню аудиторії та спільноти.

Особливо відомий завдяки інтерпретаціям класичного репертуару, Рафаель Понті також тісно співпрацював з багатьма надзвичайними сучасними композиторами, включаючи Кеннета Фукса, Роберто Сієрру та Дженніфер Хігдон. В останні сезони він співпрацював з Девідом Кімом, Іллею Калером, Вільямом Вольфрамом, Террансом Вілсоном, Гленном Діктероу. Франклін Коен, Джозефом Алессі, Фабіо Бідіні, Антоніо Помпа-Балді, Джеффрі Бігелем, Стюарт Гудієром,  Тімоті Макалістером та ін.

Зараз Рафаель Понті активно диригує по всьому світу, виступаючи з Софійським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Пескари, Симфонічним оркестром Сієни, Симфонічним оркестром Елгіна, Рочестерською філармонією, Остінським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Янгстауна, Симфонічним оркестром Падуки, Симфонічним оркестром Біллінгса, Філармонічним оркестром Буффало, Філармонічним оркестром Бінгемтона, Симфонічним оркестром Шарлотти, також з оркестрами в Ромі, Ареццо, Пістойї, Лукці, Пізі, Флоренції, Гроссето, Венеції, Падуї, Пієнці, Тревізо, Спелло, Мілано, Перуджі, Массі, Терні, Болоньї , Феррара, Ріпатрансоне, Пезаро, Чівітавекк’я, Сан-Джіміньяно, Генуя, Сіналунга, Кортона, Токко-да-Казаурія, Монтепульчано, Монтакатіні-Терме, Баньо-Віньйоні та Прато.

Рафаель Понті не менш затребуваний як оперний диригент. У 1998 році він був призначений музичним керівником і головним диригентом Italia Konzert Opera Internationale, де він щорічно гастролював по Італії з тріумфальними виставами “Тоска”, “Трубадур”, “Набукко”, “Мадам Баттерфляй”, “Любовний напиток”, “Кармен”, “Аїда”, “Богема” і “Ріголетто”. Його італійські оперні тури включають Софійський симфонічний оркестр, Варненську державну оперу та Italia Konzert Opera Internationale. Серед міжнародних оперних зірок, з якими співпрацювали Паола Романо, Вітторіо Гріголо, Мауріціо Граціані, Стефано Алгієрі, Маріана Паунова, Сільвія далла Бенетта, Етторе Нова, Джордж Петеан, Клаудія Марчі, Сальвадор Карбо, Тетяна Ліснік, Карлос Альмагер, Патриція Чінья, Мікеле Сбурлаті , Галина Калініна, Міна Таска, Станіслас Арраес, Алессандро Бусі, Мауро Августіні, Рубенс Пеліццарі, Давіде Пастретті та Амбра Веспасіані.

Лауреат численних нагород, у тому числі переможець Міжнародного конкурсу диригентів Маріо Гузелла в Пескарі, Італія; Італійський музикант року та престижну премію Бернарда Адельштейна від Клівлендського інституту музики. Він продовжує вчення та філософію свого наставника та вчителя Джузеппе Сінополі.

Ефективна техніка та захоплений стиль диригування Рафаеля Понті – це його досвід професійного виконання з Лоріном Маазелем, сером Коліном Девісом, Девідом Зінманом та Еріком Лейнсдорфом. Перш ніж стати диригентом, він грав з Рочестерським філармонічним оркестром, починаючи з сімнадцяти років, і з Клівлендським оркестром, з дев’ятнадцяти. Інші ансамблі включають Клівлендську оперу, філармонію Ері, Східний духовий квінтет, Метрополітен духовий квінтет і музичний фестиваль Казальса.

Рафаель Понті – надихаючий музикант, досвідчений викладач і спікер, якому подобаються надихаючі музиканти та аудиторія будь-якого віку.

Поділитись