Родерик Баранд – фортепіано

Загальна інформація

Родерик Баранд є випускником Манчестерського Університету (музика, диплом з відзнакою). Також він отримав післямагістерську освіту з як піаніст та акомпаніатор у Королівському Північному Музичному Коледжі (КПМН). Навчався із Девідом Ллойдом та Джоном Вілсоном.
Маючи пристрасть до багатого репертуару німецьких мистецьких пісень (Lied), Родерік навчався специфіки акомпаніаторства Lied у проф. Роберта Шоллума у Відні. До КПМН приєднався як акомпаніатор, працюючи із членами коледжу, запрошеними музикантами та студентами на лекціях, майстер-класах, прослуховування, репетиціях та конкурсах.
У 1996, його було запрошено на посаду офіційного акомпаніатора до конкурсу молодих співаків Kathleen Ferrier Bursary. Він також працював із студентами вокалу та скрипки у різноманітних літніх школах у Великобританії, Франції та Бельгії, разом із їхніми викладачами, у концертах та майстер-классах; Родерик є широко визнаним професіоналом, що почувається однаково комфортно, замінюючи оркестрову партію в хорових композиціях, скрипковій музиці 18-20 століть, а також широкій ґаммі вокального репертуару.
Крім цього, Родерик працює як репетиційний піаніст для двох хорових товариств (Сейл та Селфорд), з’являючись на їхніх концертах як соліст концертів та акомпаніатор хорових виступів. Улітку 2012 Родерик разом із Павлом Гунькою давав виступ, вшановуючи двохсотрічний ювілей Миколи Лисенка у концертному залі КПМН та у Пассау на фестивалі “Європейські Тижні” у Німеччині.

Поділитись