Родерик Баранд – фортепіано

Загальна інформація

Родерік Барранд є випускником Манчестерського Університету (музичний відділ, диплом з відзнакою). Також він отримав після-магістерську освіту з виконавського мистецтва, викладання та акомпаніаторського мистецтва (фортепіано) у Королівському Північному Музичному Коледжі (КПМН). Навчався із Девідом Ллойдом та Джоном Вілсоном.
Маючи пристрасть до багатого репертуару німецьких класичних пісень (Lied), Родерік навчався специфіки акомпаніменту до таких пісень у проф. Роберта Шоллума у Відні.
До КПМН приєднався у якості акомпаніатора, працюючи із членами коледжу, відвідуючи музикантів та студентів на уроках, майстер-класах, пробах, репетиціях та конкурсах.

У 1996, його було запрошено на посаду офіційного акомпаніатора до конкурсу молодих співаків Kathleen Ferrier Bursary. Він також працював із студентами вокалу та скрипки у різноманітних літніх школах у Великобританії, Франції та Бельгії, разом із їхніми кураторами, у концертах та майстер-классах; Родерік є широко визнаним професіоналом, що почувається однаково комфортно, замінюючи оркестрову партію в хорових композиціях, скрипковій музиці 18-20 століть, а також широкій ґаммі вокального репертуару.

Крім цього, Родерік працює як репетиційний піаніст для двох хорових товариств (Сейл та Селфорд), з’являючись на їхніх концертах як соліст концертів та акомпаніатор хорових виступів. Улітку 2012 Родерік разом із Павлом Гунькою давав виступ, вшановуючи двохсотрічний ювілей Миколи Лисенка у концертному залі КПМН та у Пассау на фестивалі “Європейські Тижні” у Німеччині.

Поділитись

Найближчі події