Родіон Іванов

Загальна інформація

Родіон Іванов – український піаніст, клавішник, композитор. Сфера його музичних інтересів – це джаз, поп музика і музика ф’южн.

Закінчив 1998 року Донецьку Державну Консерваторію за класом джазового фортепіано. Того ж року переїздить до Києва, де починає активну концертну діяльність як учасник групи UNITY, виступаючи також з іншими колективами і артистами.

У період з 1998 по 2009 рр. Родіон співпрацює в якості музиканта з такими артистами, як Гайтана, Грін Грей, Асія Ахат, Марія Бурмака, Віа Гра, Ігор Закус, Тоні Герреро, Джей Ді Уолтер, Френк Лейсі, Арк Овруцький та ін. Пісні Родіона Іванова виконують у різний час Гайтана, Ані Лорак, Віктор Павлік, Настя Маркова.

2002 року Родіон разом з Валерієм Волковим і Максимом Гладецьким записує альбом фортепіанного тріо “More than words”. Альбом отримав гарні рецензії як в Україні, так і за кордоном. Цим складом тріо успішно виступало на українських джазових фестивалях, у Франції та Литві.

В даний час Родіон випустив сольний альбом “Electric Variete”, що представляє різні, цікаві для Родіона, музичні стилі, починаючи від фанку та лаунж м’юзік, і до фьюжн та нью джазу. У цьому проекті беруть участь кращі українські джазові музиканти – такі, як Ігор Закус, Денніс Аду та ін. – а також вокалістки: Настя Маркова й Аніко Долідзе.

Поділитись